Byla 2-1207-204/2012
Dėl jos pačios ieškinio atsakovui J. S. dėl skolos ir palūkanų priteisimo atsiėmimo

1Šilutės rajono apylinkės teismo teisėja Nijolė Bagdonienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi ieškovės UAB „Ecoservice“ prašymą dėl jos pačios ieškinio atsakovui J. S. dėl skolos ir palūkanų priteisimo atsiėmimo,

Nustatė

2Ieškovė UAB „Ecoservice“, prašiusi priteisti iš atsakovo 123,49Lt skolą, 5 proc. procesinių metinių palūkanų bei bylinėjimosi išlaidas, pateikė rašytinį prašymą, kuriuo atsiima ieškinį ir prašo jį palikti nenagrinėtą.

3Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – CPK) 139 straipsnio 1 ir 2 dalys nustato, kad ieškovas tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio nuorašo atsakovui, turi teisę atsiimti pateiktą ieškinį. Vėliau ieškinį atsiimti galima tik turint atsakovo sutikimą. Tokiu atveju ieškinys paliekamas nenagrinėtas. Ieškinio atsiėmimą teismas įformina nutartimi, kuria ieškinį palieka nenagrinėtą. Jeigu pareiškimas dėl ieškinio atsiėmimo gaunamas iki ieškinio priėmimo momento, teismas nutartimi ieškinį pripažįsta nepaduotu ir grąžina jį padavusiam asmeniui.

4Kadangi ieškovės pareiškimas dėl ieškinio atsiėmimo buvo gautas iki ieškinio priėmimo, todėl esant šioms aplinkybėms, ieškovei UAB „Ecoservice“ atsiėmus ieškinį atsakovui J. S., ieškinys pripažįstamas nepaduotu ir grąžinamas jį padavusiam asmeniui (CPK 139 str. 2 d.).

5Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos CPK 139 str., 290 str. 1 ir 2 d., 291 str. 1 d.,

Nutarė

6Ieškovės UAB „Ecoservice“ ieškinį atsakovui J. S. dėl skolos ir palūkanų priteisimo pripažinti nepaduotu ir grąžinti su priedais ieškovei.

7Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai