Byla eB2-1206-230/2016
Dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,Vinguva“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo

1Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Nijolia Indreikienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi civilinę bylą dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,Vinguva“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo,

Nustatė

2bankrutavusios UAB ,,Vinguva“ administratorius pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos ir patvirtinti UAB ,,Vinguva“ likvidacinį balansą.

3Prašymas tenkintinas. Kauno apygardos teismo 2016 m. vasario 9 d. nutartimi UAB ,,Vinguva“ iškelta bankroto byla. Teismo 2016 m. gegužės 13 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis numato, kad po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos. Administratorius pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl UAB ,,Vinguva“ pabaigos ir likvidacinį balansą, iš kurių matyti, kad įmonė turto ir piniginių lėšų neturi, padengti kreditorių finansinius reikalavimus nėra galimybės, bankroto proceso metu pajamų nebuvo gauta, visos administravimo išlaidos, susijusios su bankroto procedūra, buvo dengiamos iš bankroto administratoriaus lėšų, liko nepatenkinti kreditoriniai reikalavimai bendrai 5 795,65 Eur sumai. Įmonė veiklos nevykdo, mokumas neatstatytas, visi privalomi bankroto procesiniai veiksmai atlikti. Iš pateiktos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento pažymos matyti, kad likviduojama įmonė su departamentu yra atsiskaičiusi. Esant išdėstytoms aplinkybėms yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos ir patvirtinti administratoriaus pateiktą UAB ,,Vinguva“ likvidacinį balansą (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis).

4Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

5pripažinti bankrutavusią uždarąją akcinę bendrovę ,,Vinguva“ (įmonės kodas 303026359, buveinės adresas Alytaus m. sav. Alytaus m. Varėnos g. 29-106) veiklą pabaigusia ir ją išregistruoti.

6Patvirtinti bankrutavusios uždarosios akcinės bendrovės ,,Vinguva“ likvidacinį balansą.

7Įpareigoti administratorių atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

8Įpareigoti administratorių sprendimo nuorašą įteikti kreditoriams.

9Sprendimas per 30 dienų nuo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai