Byla B2-641-124/2011
Dėl atsisakymo nuo ieškinio

1Šiaulių apygardos teismo teisėja Laisvė Aleknavičienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi ieškovo VSDFV Šiaulių skyriaus pareiškimą dėl atsisakymo nuo ieškinio,

Nustatė

2Šiaulių apygardos teismas 2011 m. sausio 14 d. nutartimi priėmė ieškovo VSDFV Šiaulių skyriaus ieškinį atsakovui UAB „Magima“ dėl bankroto bylos iškėlimo.

3Gautas ieškovo pareiškimas dėl atsisakymo nuo ieškinio, nurodant, kad dalį įsiskolinimo atsakovas sumokėjo, o likusią dalį prašė leisti sumokėti dalimis, nurodo, jog atsisakymo pasekmės jam žinomos.

4Atsakovas UAB „Magima“ teismui pateikė prašymą nekelti jam bankroto bylos, nurodydamas, kas su ieškovu VSDFV Šiaulių skyriumi jis susitarė dėl skolos mokėjimo dalimis. Nurodo, kad ieškovas neprieštarauja, kad atsakovui bankroto byla nebūtų keliama.

5Prašymas tenkintinas.

6Ieškovo prašymas priimtinas, nes ieškovas turi teisę disponuoti savo teisėmis, žino ieškinio atsisakymo pasekmes. Atsakovas iš dalies patenkino ieškovo reikalavimus, o kitą įsiskolinimo dalį ieškovas sutiko leisti mokėti dalimis. Vadovaujantis tuo, atsisakytina kelti bankroto bylą.

7Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 140 str., 290 str., 291 str., teismas

Nutarė

8Atsisakyti kelti bankroto bylą atsakovui uždarajai akcinei bendrovei “Magima“.

9Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama Lietuvos Respublikos Apeliaciniam teismui per Šiaulių apygardos teismą.

Proceso dalyviai