Byla 2-2104-112/2011
Dėl kreditorių susirinkimo nutarimų panaikinimo

1Klaipėdos apygardos teismo teisėja Rimvida Zubernienė, sekretoriaujant Jolantai Dryžienei, dalyvaujant BUAB „Smėlio takas“ atstovui advokatui Egidijui Giedraičiui, UAB „Kleta“ atstovui advokatui Tomui Juodžiui, žodinio proceso tvarka išnagrinėjusi BUAB „Smėlio takas“ kreditorių AB SEB banko ir VSDFV Palangos skyriaus skundus dėl kreditorių susirinkimo nutarimų panaikinimo

Nustatė

2Klaipėdos apygardos teisme gauti BUAB „Smėlio takas“ kreditorių AB SEB banko ir VSDFV Palangos skyriaus skundai dėl kreditorių susirinkimo nutarimų panaikinimo.

3Skundais prašoma panaikinti 2011-07-15 vykusio kreditorių susirinkimo nutarimus dėl administratoriaus atlyginimo nustatymo ir administravimo išlaidų sąmatos patvirtinimo, taip pat dėl turto grąžinimo UAB „Kleta“.

4AB SEB bankas ir VSDFV Palangos skyriaus nurodo, kad atsiima savo skundus, nurodydami, kad ginčytini klausimai išspręsti taikiai.

5Prašymai tenkintini, bylos nagrinėjimas nutrauktinas.

6CPK 140 str. 1d. numatyta, kad ieškovas bet kurioje proceso stadijoje turi teisę atsisakyti pareikšto ieškinio. Kadangi ieškinio atsiėmimas galimas tik iki ieškinio nuorašo išsiuntimo atsakovui ( CPK 138 str.), skundų atsiėmimai laikytini atsisakymais nuo skundo .

7Atsisakymai nuo skundų priimtini, kadangi iš teismui pateikto 2011 m. spalio 24 d. BUAB „Smėlio takas“ kreditorių susirinkimo protokolo matyti, kad klausimai dėl administratoriaus atlyginimo nustatymo ir administravimo išlaidų sąmatos patvirtinimo, taip pat dėl turto grąžinimo UAB „Kleta“ buvo svarstomi iš naujo ir priimti atitinkami nutarimai. Ginčo objektas išnyko. Bylos nagrinėjimas nutrauktinas,.

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 140 str. 1 d., 290–291 str. ,293 str. 4 d. teismas

Nutarė

9priimti kreditorių AB SEB banko ir VSDFV Palangos skyriaus atsisakymus nuo skundų dėl BUAB „Smėlio takas“ 2011-07-15 kreditorių susirinkimo nutarimų panaikinimo ir civilinę bylą nutraukti.

10Nutartis per septynias dienas gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui, paduodant atskirąjį skundą per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai