Byla 2-24378-638/2014
Dėl skolos priteisimo

1Kauno apylinkės teismo teisėja Diana Labokaitė, sekretoriaujant Eglei Šiugždinytei, šalims ir jų atstovams nedalyvaujant, parengiamajame teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovo Ramirent Baltic AS, Lietuvoje veikiančio per Ramirent Baltic AS Vilniaus filialą, atsakovui UAB „Ekra“ dėl skolos priteisimo,

Nustatė

2Ieškovas ieškiniu prašė priteisti iš atsakovo 880,59 Lt skolos. 2014 m. gruodžio 17 d. ieškovas pateikė pareiškimą, kuriuo atsisako pareikšto ieškinio.

3Atsisakymas nuo ieškinio priimtinas. Byla nutrauktina.

4CPK 140 straipsnio 1 dalis numato, kad bet kurioje proceso stadijoje ieškovas, kreipęsis į teismą, turi teisę raštu ar žodžiu pareikšti teismui, kad jis atsisako ieškinio. Teismas priima nutartį priimti ieškinio atsisakymą ir nutraukia bylą. Ieškinio atsisakymo rašytiniame pareiškime turi būti nurodyta, kad asmeniui yra žinomos ieškinio atsisakymo pasekmės. Atsižvelgiant į šias procesinės teisės normas ir į tai, kad ieškovas Ramirent Baltic AS teismui pateikė tinkamo turinio pareiškimą dėl atsisakymo nuo ieškinio, nurodė, kad atsisakymo pasekmės yra žinomos, teismas sprendžia atsisakymą nuo ieškinio priimti ir bylą nutraukti (CPK 293 straipsnio 4 punktas).

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK, 149 straipsniu, 293 straipsnio 1 dalies 4 punktu, 294 straipsniu teismas

Nutarė

6Priimti ieškovo Ramirent Baltic AS, Lietuvoje veikiančio per Ramirent Baltic AS Vilniaus filialą, atsisakymą nuo ieškinio atsakovui UAB „Ekra“ dėl skolos priteisimo.

7Civilinę bylą Nr. 2-24378-638/2014 nutraukti.

8Nutartis per septynias dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.

Proceso dalyviai