Byla B2-903-866/2016
Dėl įmonės pabaigos

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Asta Pikelienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi bankrutavusios Asociacijos „TNT Services“ bankroto administratoriaus UAB „Bankroto administravimo kontora“ prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teismo 2011 m. spalio 6 d. nutartimi Asociacijai „TNT Services“ iškelta bankroto byla, bankroto administratoriumi paskirtas UAB „Bankroto administravimo kontora“.

32012 m. gegužės 11 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Nutartis įsiteisėjo 2012 m. gegužės 25 d.

4Bankroto administratorius pateikė prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos. Nurodė, kad įmonės bankroto procedūros yra baigtos.

5Prašymas tenkintinas.

6Įmonės administratorius pateikė teismui 2013 m. gruodžio 30 d. Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros pažymą, kurioje nurodyta, kad agentūra duomenų apie bankrutavusioje Asociacijoje „TNT Services“ sukauptas atliekas ir užterštą dirvožemį ar gruntą neturi. Bankroto procedūros baigtos.

7Pagal Įmonių bankroto įstatymo (toliau tekste – ĮBĮ) 32 straipsnio 4 dalį, po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regioninio departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos.

8Įvertinus pateiktus duomenis ir bankroto proceso metu nustatytas aplinkybes konstatuotina, kad ĮBĮ nustatytos įmonės bankroto procedūros iki sprendimo dėl įmonės pabaigos stadijos yra atliktos, todėl vadovaujantis ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalimi, yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

9Vadovaudamasis Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsniu, teismas

Nutarė

10prašymą tenkinti.

11Pripažinti Asociaciją „TNT Services“ (į. k. 301205541), Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Žirmūnų g. 79-5, veiklą pasibaigusia ir išregistruoti ją iš Juridinių asmenų registro.

12Pavesti bankroto administratoriui atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 5 dalyje.

13Įpareigoti bankroto administratorių per 3 dienas nuo sprendimo kopijos gavimo dienos, informuoti kreditorius apie priimtą teismo sprendimą, pateikiant teismui tai patvirtinančius įrodymus.

14Sprendimas per trisdešimt dienų nuo priėmimo skundžiamas apeliaciniu skundu Lietuvos apeliaciniam teismui paduodant apeliacinį skundą per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai