Byla 2-762-563/2012
Dėl neteisėtais veiksmai padaryto žalos žuvų ištekliams atlyginimo

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Violeta Olcvikienė rašytinio proceso tvarka civilinėje byloje pagal ieškovo Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento ieškinį atsakovams V. J. ir I. T. dėl neteisėtais veiksmai padaryto žalos žuvų ištekliams atlyginimo,

Nustatė

2ieškovas kreipėsi į teismą su ieškiniu prašydamas priteisti solidariai iš atsakovų 672,48 Lt valstybės naudai padarytai žalai atlyginti.

3Atsakovai atsiliepimo į ieškinį nepateikė, tačiau pateikė mokėjimo kvitus, patvirtinančius, kad žala valstybei yra atlyginta (b.l. 17-23).

4Ieškovas taip pat informavo teismą, kad atsakovai padarytą žalą žuvų ištekliams atlygino.

5Atsižvelgiant į tai, kad, pareiškus ieškinį, atsakovai ieškovo reikalavimus patenkino iki bylos nagrinėjimo iš esmės pabaigos, todėl išnykus faktiniam reikalavimo pagrindui, civilinė byla nutrauktina (LR CPK 293 str. 9 p.).

6Ieškovui išaiškintina, kad nutraukus bylą vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama (LR CPK 294 str. 2 d.).

7Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290, 291 straipsniais, 293 straipsnio 9 punktu, 294 straipsniu, teismas

Nutarė

8nutraukti civilinę bylą.

9Nutartis gali būti skundžiama per septynias dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos gavimo dienos paduodant atskirąjį skundą Klaipėdos apygardos teismui per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai