Byla B2-3628-881/2012
Dėl bankroto bylos iškėlimo

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Vilija Mikuckienė, rašytinio proceso tvarka susipažinusi su civiline byla pagal ieškovo BUAB „Arbonetas“ ieškinį atsakovui UAB „Uktrada“ dėl bankroto bylos iškėlimo,

Nustatė

2ieškovas BUAB „Arbonetas“ kreipėsi į teismą su ieškiniu dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB ,,Uktrada“.

3Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 136 straipsnio 4 dalyje numatyta, kad teismas, nustatęs, kad teismo žinioje yra kelios bylos pagal skirtingų ieškovų ieškinius tam pačiam atsakovui, gali sujungti tas bylas į vieną bylą, kad jos būtų kartu išnagrinėtos, jeigu taip sujungus bus greičiau ir teisingai išnagrinėti ginčai, taip pat tais atvejais, kai nagrinėjami reikalavimai tarpusavyje susiję ir dėl to bylų negalima išnagrinėti skyrium.

4Teismas nustatė, kad jo žinioje yra civilinė byla pagal ieškovo UAB „Transekspedicija“ ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Uktrada“, trečiasis asmuo – AB „Ūkio bankas“. Esant tokioms aplinkybėms, kai yra iškeltos dvi bylos pagal dviejų ieškovų ieškinius dėl bankroto bylos iškėlimo tam pačiam atsakovui UAB „Uktrada“, yra pagrindas šias dvi bylas sujungti, kad šios bylos būtų išnagrinėtos kartu.

5Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 136 straipsnio 4 dalimi, 290-291 straipsniais,

Nutarė

6civilinę bylą Nr. B2-3628-881/2012 pagal ieškovo BUAB „Arbonetas“ ieškinį atsakovui UAB „Uktrada“ dėl bankroto bylos iškėlimo sujungti su civiline byla Nr. B2-1448-881/2012 pagal ieškovo UAB „Transekspedicija“ ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Uktrada“, trečiasis asmuo – AB „Ūkio bankas“, ir priskirti šiai bylai civilinės bylos Nr. B2-1448-881/2012 numerį.

7Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai