Byla N2-1961-131/2015
Dėl tėvystės nustatymo, išvadą teikianti institucija - Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius, suinteresuoti asmenys I. T., A. T

1Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Vladas Leonas, rašytinio proceso tvarka nagrinėjant civilinę bylą pagal ieškovės E. T. ieškinį dėl tėvystės nustatymo, išvadą teikianti institucija - Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius, suinteresuoti asmenys I. T., A. T.,

Nustatė

2Ieškovė E. T. kreipėsi į teismą su ieškiniu dėl tėvystės nustatymo. Ieškinyje taip pat prašė civilinę bylą nagrinėti uždarame teismo posėdyje ir visą bylos medžiagą pripažinti nevieša.

3Civilinio proceso kodekso 9 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad teismo posėdis gali būti uždaras – žmogaus asmeninio ar šeimyninio gyvenimo slaptumui apsaugoti. CPK 10 straipsnyje nurodoma, jog teismas turi teisę dalyvaujančių byloje asmenų prašymu ar savo iniciatyva nustatyti, kad bylos medžiaga ar jos dalis yra nevieša, kai reikia apsaugoti žmogaus asmens, jo privataus gyvenimo ir nuosavybės slaptumą.

4Teismas, atsižvelgdamas į ieškovės pateiktą prašymus teikiant ieškinį bei bylos nagrinėjimo iš esmės metu, taip pat įvertinus teismo 2014-08-07 nutartį dėl bylos nagrinėjimo neviešame teismo posėdyje, nustato, jog išnagrinėtos bylos visa medžiaga yra nevieša, siekiant apsaugoti asmens privatų gyvenimą (CPK 10 str. 2 d.).

5Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 10 str. 1, 2 d., 290-292 str., teismas,

Nutarė

6Visą bylos medžiagą pripažinti nevieša.

7Nutartis per 7 dienas nuo jos kopijos gavimo dienos gali būti skundžiama atskirtuoju skundu Vilniaus apygardos teismui skundą paduodant per Vilniaus miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai