Byla B2-1365-370/2009
Dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei UAB „Stakreta“

1Klaipėdos apygardos teismo teisėja D. Martinavičienė, sekretoriaujant S. Zaksaitei-Dumčiuvienei, dalyvaujant atsakovės atstovui A. Jonaičiui, parengiamajame teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovės UAB „Betono mozaika“ ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei UAB „Stakreta“ ir

Nustatė

2ieškovės atstovas į teismo posėdį neatvyko. Paštu pateikė prašymą atsiimti ieškinį ir ir prašė jį išnagrinėti ieškovės atstovui nedalyvaujant. Nurodė, kad dėl likusios 40 933,28 Lt skolos ir papildomų išlaidų atsiskaitymo sąlygų susitarė su atsakove.

3Atsakovės atstovas pateikė raštišką sutikimą dėl ieškovės ieškinio atsiėmimo ir prašė jį patenkinti. Pareiškime nurodė, kad sutinka su ieškinio atsiėmimu, nes šalys tarpusavio susitarimu išsprendė atsiskaitymo klausimus.

4Prašymas tenkintinas.

5LR CPK 139 str. leidžia ieškovui atsiimti ieškinį tol, kol atsakovui nėra išsiųstas ieškinio nuorašas ir jo priedai. Po to būtinas atsakovo sutikimas.

6Iš bylos medžiagos matyti, kad ieškovei ir atsakovei atstovaujantys asmenys tinkamai išreiškė valią dėl teisės atsiimti ieškinį, todėl ieškinys paliktinas nenagrinėtas.

7Klaipėdos apygardos teismo 2009-04-29 nutartimi atsakovei taikytos laikinosios apsaugos priemonės naikintinos, kadangi šalys sutarė dėl atsiskaitymo sąlygų ateityje.

8Esant tokioms aplinkybėms ir vadovaujantis LR CPK 139 str. 2 d. ieškinys paliktinas nenagrinėtas.

9Teismas, vadovaudamasis LR CPK 290–291 str.,

Nutarė

10ieškovės UAB „Betono Mozaika“ ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo UAB „Stakreta“ palikti nenagrinėtą.

11Panaikinti Klaipėdos apygardos teismo 2009-04-27 nutartimi atsakovei UAB „Stakreta“, įmonės kodas 164292155, taikytas laikinąsias apsaugos priemones.

12Nutarties dalis palikti ieškinį nenagrinėtą neskundžiama.

13Nutarties dalis panaikinti laikinąsias apsaugos priemones per 7 dienas nuo paskelbimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai