Byla I-6801-244/2013
Dėl pareiškėjo skundas turi būti paduodamas ne Vilniaus apygardos administraciniam teismui, o Panevėžio apygardos administraciniam teismui

1Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėja Liudmila Zaborovska, susipažinusi su V. Ž. skundu,

Nustatė

2Pareiškėjas V. Ž. pateikė teismui skundą, kuriame prašo priteisti iš Lietuvos valstybės, atstovaujamos Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1 223,66 Lt neišmokėto darbo užmokesčio dalį.

3Skundą atsisakytina priimti kaip nepriskirtiną Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

4Pagal Administracinių bylų teisenos įstatymo (toliau – ir ABTĮ) 35 str. skundas paduodamas tam administraciniam teismui, kurio veikimo teritorijoje yra viešojo administravimo subjekto, kurio teisės aktai ar veiksmai (neveikimas) yra skundžiami, buveinė.

5Atsakovės Lietuvos valstybės atstovės Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos buveinė yra Dūkšto kel. 19, Karlų k., Visagino sav., taigi patenka į Panevėžio apygardos administracinio teismo veikimo teritoriją. Todėl pareiškėjo skundas turi būti paduodamas ne Vilniaus apygardos administraciniam teismui, o Panevėžio apygardos administraciniam teismui.

6Pagal ABTĮ 37 str. 2 d. 2 p., jeigu byla nepriskirtina tam teismui, skundą atsisakoma priimti. Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta, V. Ž. skundą atsisakytina priimti, kaip nepriskirtiną Vilniaus apygardos administracinio teismo kompetencijai.

7Teismas, vadovaudamasis Administracinių bylų teisenos įstatymo 37 str. 2 d. 2 p., 3 d., 105–106 str. ir 149 str.,

Nutarė

8Atsisakyti priimti V. Ž. skundą.

9Įsiteisėjus nutarčiai, skundą su priedais grąžinti pareiškėjui.

10Išaiškinti V. Ž. teisę kreiptis į Panevėžio apygardos administracinį teismą, kurio veikimo teritorijoje yra atsakovės Lietuvos valstybės, atstovaujamos Visagino apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos buveinė.

11Nutartis per 7 dienas nuo jos nuorašo gavimo dienos gali būti apskųsta atskiruoju skundu Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Vilniaus apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai