Byla Ik-1363-406/2010

1Kauno apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Gintaro Čekanausko ( kolegijos pranešėjas ir pirmininkas) Astos Urbonienės ir Nataljos Zelionkienės, sekretoriaujant Neringai Musinienei, dalyvaujant atsakovo Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos atstovėms Dianai Tom, Vidai Sadauskienei, viešame teismo posėdyje nagrinėdama administracinę bylą pagal pareiškėjo A. B. skundą atsakovams Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šakių skyriui ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dėl sprendimų panaikinimo ir žalos atlyginimo,

Nustatė

2Pareiškėjas A. B. atsisako skundo ir prašo administracinę bylą nutraukti.

3Atsakovo atstovės neprieštarauja dėl pareiškėjo prašymo.

4Prašymas tenkintinas.

5Pareiškėjas, sutinkamai su Lietuvos Respublikos Administracinių bylų teisenos įstatymo 52 str., turi teisę atsisakyti skundo bet kurioje bylos nagrinėjimo stadijoje iki teismui išeinant į pasitarimų kambarį. Pareiškėjas, išreikšdamas savo valią, šia įstatymo jam suteikta teise pasinaudojo ir ją realizavo.

6Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytus argumentus, atsisakymas priimtinas, administracinė byla nutrauktina.

7Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Administracinių bylų teisenos įstatymo 101 straipsnio 1 dalies 3 punktu, teisėjų kolegija

Nutarė

8Administracinę bylą Nr. I-1363-406/10 pagal pareiškėjo A. B. skundą atsakovams Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šakių skyriui ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dėl sprendimų panaikinimo ir žalos atlyginimo nutraukti.

9Nutartis per septynias dienas nuo jos paskelbimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Kauno apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai