Byla 2-1146-828/2014
Dėl skolos anuliavimo

1Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjas Vygintas Mažuika, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs pareiškėjos L. K. procesinį dokumentą dėl skolos anuliavimo,

Nustatė

22014-01-22 Panevėžio miesto apylinkės teismo nutartimi pareiškėja buvo įpareigota pašalinti nustatytus procesinio dokumento trūkumus – iki 2014-02-11 įskaitytinai patikslinti procesinio dokumento dalyką, pateikti procesinio dokumento pagrindą patvirtinančius įrodymus, sumokėti žyminį mokestį ir ištaisyti kitus nutartyje nurodytus trūkumus. Nutartyje buvo nurodyta, kad teismo nustatytu terminu nepašalinus procesinio dokumento trūkumų, procesinis dokumentas bus laikomas nepaduotu ir grąžintas pareiškėjai.

3Nutartis dėl trūkumų pašalinimo buvo įteikta pareiškėjai 2014-01-26. Pareiškėja iki nustatyto termino 2014 m. vasario 11 d. įskaitytinai procesinio dokumento trūkumų nepašalino, prašymas pratęsti ar atnaujinti terminą trūkumams pašalinti negautas. Dalyvaujantys byloje asmenys privalo sąžiningai naudotis ir nepiktnaudžiauti jiems priklausančiomis procesinėmis teisėmis, rūpintis greitu bylos išnagrinėjimu, rūpestingai ir laiku, atsižvelgdami į proceso eigą, pateikti teismui įrodymus ir argumentus, kuriais grindžiami jų reikalavimai ar atsikirtimai (LR CPK 7 str. 2 d.). Atsižvelgiant į išdėstytas aplinkybes, laikytina, kad pareiškėja per teismo nustatytą terminą nepašalino procesinio dokumento trūkumų, todėl procesinis dokumentas dėl skolos anuliavimo laikomas nepaduotu ir ne vėliau kaip per penkias darbo dienas nuo termino trūkumams pašalinti pabaigos dienos kartu su priedais grąžinamas jį padavusiam asmeniui (LR CPK 115 str. 3 d.).

4Išlaidos, susijusios su procesinių dokumentų įteikimu, valstybei nepriteistinos (LR CPK 88 str. 1 d. 3 p., 96 str. 6 d.).

5Vadovaudamasis LR CPK 115 str. 3 d. teismas

Nutarė

6Pareiškėjos L. K. procesinį dokumentą dėl skolos anuliavimo laikyti nepaduotu ir grąžinti jį pareiškėjai.

7Nutarties patvirtintą kopiją išsiųsti pareiškėjai.

8Nutartis per septynias dienas nuo jos gavimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Panevėžio apygardos teismui atskirąjį skundą paduodant Panevėžio miesto apylinkės teisme.

Proceso dalyviai