Byla 2-229-841/2011
Dėl bendravimo su vaiku ir dalyvavimo jį auklėjant tvarkos nustatymo, išvadą duodanti institucija- Šiaulių miesto savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyrius

1Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėja Gražina Mataitienė, sekretoriaujant J. M., dalyvaujant ieškovui P. S., ieškovo atstovui advokatui A. Š., atsakovės atstovui advokatui Z. B., išvadą duodančios institucijos atstovei S. T., viešame teismo posėdyje nagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovo P. S. ieškinį atsakovei A. S. dėl bendravimo su vaiku ir dalyvavimo jį auklėjant tvarkos nustatymo, išvadą duodanti institucija- Šiaulių miesto savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyrius, ir

Nustatė

3ieškovas P. S. teismui paaiškino, kad atsakovė A. S. nebedaro jam kliūčių bendrauti su jų nepilnamečiu sūnumi A. S., pasižadėjo ir ateityje jokių kliūčių nedaryti, vaikas su juo noriai bendrauja, nebėra būtinybės nustatyti griežtą bendravimo su vaiku tvarką, nes jis gali su vaiku bendrauti. Ieškovas pateikė teismui rašytinį prašymą atsiimti ieškinį.

4Atsakovės atstovas advokatas Z. B. teismui paaiškino, kad jo atstovaujamoji A. S. sutinka, kad ieškovas atsiimtų ieškinį, teismui pateiktas atsakovės A.Sivakovos rašytas sutikimas, kuriame ji nurodo, kad neprieštarauja dėl ieškovo bendravimo su vaiku, prašo bylą nutraukti.

5Ieškovo prašymas tenkintinas.

6Civilinio proceso kodekso 139 str. numatyta, kad ieškovas iki tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio nuorašo atsakovui, turi teisę atsiimti pateiktą ieškinį, o vėliau atsiimti pateiktą ieškinį galima tik turint atsakovo sutikimą. Atsakovės atstovas patvirtino, kad atsakovė sutinka, kad ieškovas atsiimtų ieškinį, nes šalys dėl bendravimo su vaiku susitarė taikiai ir ateityje nedarys jokių kliūčių.

7Vadovaudamasis LR Civilinio proceso kodekso 139 str., 296 str. 1 d. 10 p., 290-292 str., teismas,

Nutarė

8Ieškovo prašymą dėl ieškinio atsiėmimo patenkinti ir ieškovo P. S. ieškinį atsakovei A. S. dėl bendravimo su vaiku ir dalyvavimo jį auklėjant tvarkos nustatymo, palikti nenagrinėtą.

9Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai