Byla A2.6.-472-840/2016
Dėl padaryto administracinio teisės pažeidimo savo kaltę visiškai pripažino ir nuoširdžiai gailėjosi. Paaiškino, kad neblaivus vairavo pirmą kartą. Prašė išdėstyti baudos mokėjimą, kadangi niekur nedirba, gauna tik nedarbingumo pašalpą – 200,00 Eur, prižiūri ir padeda neįgaliems tėvams
1Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėja Joana Kvaselytė, sekretoriaujant Editai Juršienei,
2dalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam asmeniui A. I.,
3viešame teismo posėdyje išnagrinėjo A. I., gim. ( - ) , a.k. ( - ) gyvenančio ( - ) , administracinio teisės pažeidimo bylą pagal Lietuvos Respublikos ATPK 126 str. 4 d. ir
Nustatė
4Kauno apskrities VPK Kaišiadorių r. PK VPS PB vyr. patrulis A. K. 2016-07-29 A. I. surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą Nr. 63P-67600473-16 (b.l. 4-5)...
Norėdami peržiūrėti visą dokumento tekstą, Prisijunkite arba Užsiregistruokite.