Byla 2-310-570/2013
Dėl gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo iš gyvenamosios patalpos, nesuteikiant kitos gyvenamosios patalpos, rašytinio proceso tvarka

1Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėja Rūta Neveckienė, susipažinusi su ieškovės Marijampolės savivaldybės ieškiniu atsakovėms L. U. ir J. B., tretiesiems asmenims UAB ,,Marijampolės butų ūkis“, UAB ,,Litesko“ filialui ,,Marijampolės šiluma“, institucijai, teikiančiai išvadą Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Vaikų teisių apsaugos skyriui dėl gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo iš gyvenamosios patalpos, nesuteikiant kitos gyvenamosios patalpos, rašytinio proceso tvarka,

Nustatė

2Teisme gautas ieškovės Marijampolės savivaldybės ieškinys atsakovėms L. U. ir J. B., tretiesiems asmenims UAB ,,Marijampolės butų ūkis“, UAB ,,Litesko“ filialui ,,Marijampolės šiluma“, institucijai, teikiančiai išvadą Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Vaikų teisių apsaugos skyriui dėl gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo iš gyvenamosios patalpos, nesuteikiant kitos gyvenamosios patalpos.

3Kadangi procesinis dokumentas paduotas su trūkumais 2012-12-27 priimta teismo nutartimi buvo nustatytas keturiolikos dienų terminas jiems pašalinti, t.y. pateikti teismui duomenis, patvirtinančius, kad įspėjimas dėl Gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo buvo įteiktas nuomininkei L. U.. Teismo nutartis ieškovei įteikta 2012-12-31.

4Tačiau ieškovė Marijampolės savivaldybė trūkumų teismo nustatytu terminu nepašalino, pratęsti terminą trūkumams šalinti taip pat neprašė.

5Dėl šių priežasčių ieškovės Marijampolės savivaldybės ieškinys atsakovėms L. U. ir J. B., tretiesiems asmenims UAB ,,Marijampolės butų ūkis“, UAB ,,Litesko“ filialui ,,Marijampolės šiluma“, institucijai, teikiančiai išvadą Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Vaikų teisių apsaugos skyriui dėl gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo iš gyvenamosios patalpos, nesuteikiant kitos gyvenamosios patalpos, laikomas nepaduodu teismui ir grąžintas jį padavusiam asmeniui (LR CPK 115 str. 3 d.).

6Atsižvelgiant į tai, kad LR Finansų ir Teisingumo ministrų 2011-11-07 įsakymu Nr. 1R-261/1K-355 nustatyta minimali valstybei priteistina bylinėjimosi išlaidų suma yra 10 litų, šioje byloje susidariusios 1,55 Lt dydžio išlaidos, susijusios su procesinių dokumentų įteikimu, iš ieškovės valstybei nepriteistinos.

7Vadovaudamasis išdėstytu, LR CPK 115 str. 3 d. teismas

Nutarė

8Ieškovei Marijampolės savivaldybei nustatytu laiku nepašalinus procesinio dokumento trūkumų, jį laikyti nepaduotu teismui ir grąžinti padavusiam asmeniui.

9Nutarties kopiją siųsti ieškovei.

10Nutartis per 7 d. gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Marijampolės rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai