Byla eB2-1663-254/2015
Dėl atsakovės bankrutavusios akcinės bendrovės „Vaivorykštė“ (toliau atsakovė) bankroto

1Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Dalė Burdulienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi civilinę bylą dėl atsakovės bankrutavusios akcinės bendrovės „Vaivorykštė“ (toliau atsakovė) bankroto,

Nustatė

2atsakovės administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė prašymą priimti sprendimą dėl atsakovės pabaigos.

3Kreditoriams apie teismo posėdį pranešta paskelbiant teismo posėdžio datą, laiką, vietą ir teismo sudėtį specialiame interneto tinklalapyje (CPK 133 str. 3 d., 235 str. 6 d.).

4Prašymas tenkinamas.

5Kauno apygardos teismas 2015 m. balandžio 17 d. nutartimi iškėlė atsakovei bankroto bylą, 2015 m. rugsėjo 18 d. nutartimi pripažino atsakovę bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. 2015 m. liepos 3 d. patvirtintas atsakovės kreditorių ir jų reikalavimų sąrašas, kuris vėlesnėmis nutartimi tikslintas.

6Atsakovės administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė teismui prašymą dėl įmonės pabaigos ir Įmonių bankroto įstatymo (toliau – ĮBĮ) 31 straipsnio 8 punkte ir 32 straipsnio 4 dalyje nurodytą dokumentą ‑ Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą. Iš pateiktų dokumentų matyti, kad atsakovė jokio turto ir piniginių lėšų neturėjo, todėl turtas parduotas ar nurašytas, įskaitant debitorines skola, nebuvo. Lietuvos teismų informacinės sistemos LITEKO duomenimis yra baigtos visos civilinės bylos atsakovės atžvilgiu. Likvidavus atsakovę liko nepatenkintas kreditorinis reikalavimas už 11 307,63 Eur.

7Kadangi galimybių tęsti įstatuose numatytą atsakovės veiklą nėra, o bankroto administratorius pilnai įvykdė įstatyme numatytus veiksmus likviduojant atsakovę, teismas sprendžia, kad yra pagrindas priimti sprendimą dėl atsakovės veiklos pabaigos (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis).

8Teismas, vadovaudamasis ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalimi, Civilinio proceso kodekso 270 straipsniu,

Nutarė

9pripažinti bankrutavusios akcinės bendrovės „Vaivorykštė“ (juridinio asmens kodas 133347995) veiklą pasibaigusia likvidavus dėl bankroto.

10Įpareigoti administratorių atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

11Įpareigoti administratorių sprendimo kopiją įteikti kreditoriams.

12Sprendimas per 30 dienų nuo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai