Byla L2-920-765/2009
Dėl skolos, palūkanų bei žyminio mokesčio išieškojimo iš skolininko D. M

1Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėja Dalia Stankevičiūtė, išnagrinėjusi kreditoriaus UAB “( - )“ pareiškimą dėl skolos, palūkanų bei žyminio mokesčio išieškojimo iš skolininko D. M.,

Nustatė

2Kreditorius teismui padavė pareiškimą dėl piniginių reikalavimų ir prašė išduoti teismo įsakymą dėl 3796,10 Lt skolos, 5 % metinių palūkanų bei 28,- Lt žyminio mokesčio išieškojimo iš skolininko D. M..

3Kreditoriaus pareiškimas neatitinka bendrųjų reikalavimų, keliamų procesinių dokumentų turiniui ir formai bei Lietuvos Respublikos CPK 433 str. numatytų reikalavimų (CPK 111 str.).

4Kreditorius pareiškime nurodė, kad kreditoriaus pageidavimu pridedamas Transporto priemonių gabenimo bei saugojimo išlaidų paskaičiavimo aktas, tačiau jis teismui nepateiktas.

5Esant šioms aplinkybėms yra pagrindas atsisakyti priimti kreditoriaus pareiškimą (CPK 435 str. 2 d. 1 p.

6Iš kreditoriaus valstybei išieškotinos išlaidos susijusios su bylos nagrinėjimu (LR CPK 88 str. 1 d. 3 p., 92 str. 1 d.).

7Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 290 str., 291 str., teismas

Nutarė

8Atsisakyti priimti kreditoriaus UAB “( - )“ pareiškimą dėl skolos, palūkanų bei žyminio mokesčio išieškojimo iš skolininko D. M..

9Išieškoti iš kreditoriaus UAB “( - )“, (buv. ( - )) 8,- Lt pašto išlaidų valstybei (gavėjas – Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR FM).

10Nutartis dalyje dėl pašto išlaidų priteisimo per 7 dienas nuo nutarties gavimo yra skundžiama atskiruoju skundu Panevėžio apygardos teismui per Pasvalio rajono apylinkės teismą, likusioje dalyje nutartis yra galutinė ir neskundžiama, tačiau tai neužkerta kelio ištaisius trūkumus įstatymų nustatyta tvarka pateikti naują pareiškimą arba pareikšti ieškinį teisme pagal ginčo teisenos taisykles.

Proceso dalyviai