Byla B2-709-372/2013
Dėl bankroto bylos iškėlimo

1Šiaulių apygardos teismo teisėja Birutė Simonaitienė rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo ieškovo VSDFV Šiaulių skyriaus ieškinį atsakovei uždarajai akcinei bendrovei “U.“ dėl bankroto bylos iškėlimo ir

Nustatė

2Ieškovas VSDFV Šiaulių skyrius pateikė teismui ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei UAB “U.”. Jis nurodo, kad atsakovė nemoka valstybinio socialinio draudimo įmokų, todėl daro išvada, kad ji yra nemoki.

3Bankroto bylą iškelti atsisakytina.

4Šiaulių apygardos teismo 2013 m. sausio 29 d. nutartimi atsakovė buvo įpareigota pateikti teismui dokumentus, susijusius su bendrovės finansine veikla (15 b.l.). Per tą laiką ieškovas pateikė atsisakymą nuo pareikšto ieškinio. Darytina išvada, kad atsakovė sumokėjo valstybinio socialinio draudimo įmokas. Tai reiškia, kad kreditoriaus , kuris kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, reikalavimas patenkintas ir teismas neturi pagrindo kelti bankroto bylą.

5Vadovaudamasis CPK 290-292 straipsnio, Įmonių bankroto įstatymo 10 straipsnio 1 dalies 1 punktu, teismas

Nutarė

6Atsisakyti kelti bankroto bylą uždarajai akcinei bendrovei “U.” ( įmonės kodas ( - ), buveinė ( - ) Šiaulių r.sav.).

7Nutarties kopiją išsiųsti šalims ir Įmonių bankroto valdymo departamentui prie Ūkio ministerijos.

8Nutartis per septynias dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Šiaulių apygardos teismą.

Proceso dalyviai