Byla 2-1484-301/2012
Dėl ieškovės V. T. ieškinio atsakovui A. B. ir institucijai teikiančiai išvadą byloje – Kalvarijos savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriui dėl tėvystės nustatymo ir išlaikymo vaikui priteisimo priėmimo

1Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėja Teresė Klimienė, išnagrinėjusi klausimą dėl ieškovės V. T. ieškinio atsakovui A. B. ir institucijai teikiančiai išvadą byloje – Kalvarijos savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriui dėl tėvystės nustatymo ir išlaikymo vaikui priteisimo priėmimo,

Nustatė

2Teisme 2012-03-19 gautas ieškovės V. T. ieškinys atsakovui A. B. ir institucijai teikiančiai išvadą byloje – Kalvarijos savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriui dėl tėvystės nustatymo ir išlaikymo vaikui priteisimo, kuris 2012-03-19 perduotas nagrinėti man.

3Kadangi ieškinys buvo paduotas su trūkumu, 2012-03-19 nutartimi ieškovei buvo nustatytas 7 dienų terminas jiems pašalinti.

4Tačiau ieškovė ieškinio trūkumo teismo nustatytu terminu nepašalino, pratęsti terminą trūkumui šalinti taip pat neprašė.

5Tokiu būdu ieškovės V. T. ieškinys atsakovui A. B. ir institucijai teikiančiai išvadą byloje – Kalvarijos savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriui dėl tėvystės nustatymo ir išlaikymo vaikui priteisimo laikomas nepaduodu teismui ir grąžintinas ieškovei (LR CPK 115 str. 3 d.).

6Ieškovei išaiškinti, jog pašalinus aplinkybes, kliudžiusias priimti ieškinį, suinteresuotas asmuo turi teisę vėl kreiptis į teismą su pareiškimu bendra tvarka.

7Vadovaudamasis išdėstytu, LR CPK 115 str. 3 d., teismas

Nutarė

8Ieškovės V. T. ieškinį atsakovui A. B. ir institucijai teikiančiai išvadą byloje – Kalvarijos savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriui dėl tėvystės nustatymo ir išlaikymo vaikui priteisimo laikyti nepaduodu teismui ir jį kartu su priedais grąžinti ieškovei.

9Nutarties patvirtintą kopiją siųsti ieškovės atstovui advokatui V.Šilingui (LR CPK 118 str. 1 d.).

10Nutartis per 7 d. gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Marijampolės rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai