Byla B2-178-538/2015
Dėl įmonės veiklos pabaigos

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Almantas Padvelskis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs likviduojamos IĮ „Steigvila“ administratorės UAB „Bankroto ir verslo konsultacijų centras“ įgalioto asmens L. D. prašymą priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos,

Nustatė

2likviduojamos IĮ „Steigvila“ administratorės UAB „Bankroto ir verslo konsultacijų centras“ įgaliotas asmuo prašo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos. Nurodė, kad 2015-11-16 bankrutavusios IĮ „Steigvila“ kreditorių susirinkime buvo priimtas sprendimas įpareigoti administratorių kreiptis į bankroto bylą nagrinėjantį teismą su prašymu pripažinti bankrutavusios IĮ „Steigvila“ veiklą pasibaigusia.

3Prašymas tenkintinas.

4Byloje nustatyta, kad Klaipėdos apygardos teismo 2012-10-12 nutartimi IĮ „Steigvila“ iškelta bankroto byla, jos administratore paskirta UAB „Bankroto ir verslo konsultacijų centras“, 2013-11-18 nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Administratorės įgaliotas asmuo pateikė teismui likvidavimo aktą, iš kurio matyti, kad įmonė turto neturi, bei pateikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos rajono agentūros pažymą, iš kurios matyti, kad įmonė nebuvo įregistruota Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamente ir už aplinkos teršimą nebuvo bausta. Atsižvelgiant į tai, yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalis).

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

6pripažinti, kad likviduojamos individualios įmonės „Steigvila“, įmonės kodas 300605511, registracijos adresas Jucaičių g. 36, Jucaičių k., Klaipėdos r., veikla pasibaigė.

7Sprendimas per 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai