Byla T-69-213/2011
Dėl priverstinio pobūdžio medicininių priemonių taikymo nutraukimo A. M. atžvilgiu, priėmimo klausimą

1Trakų rajono apylinkės teismo teisėja V. Lučkauskaitė, rašytinio proceso tvarka spręsdama Vilniaus miesto savivaldybės VšĮ Naujininkų poliklinikos teikimo dėl priverstinio pobūdžio medicininių priemonių taikymo nutraukimo A. M. atžvilgiu, priėmimo klausimą, ir

Nustatė

2Trakų rajono apylinkės teisme yra gautas Vilniaus miesto savivaldybės VšĮ Naujininkų poliklinikos teikimas dėl priverstinio pobūdžio medicininių priemonių taikymo nutraukimo A. M. atžvilgiu. Iš pateikto Ambulatorinio priverstinio gydymo akto matyti, kad A. M. yra paskirtas ambulatorinis priverstinis gydymas Rokiškio rajono apylinkės teismo 2010 m. gegužės 26d. nutartimi. Jis yra stebimas ir gydomas VšĮ Naujininkų poliklinikos psichikos sveikatos centre, gyvena ( - ).

3Pagal LR BPK 405 str., 4d. dėl priverčiamosios medicinos priemonės pratęsimo, rūšies pakeitimo ar panaikinimo sprendžia teismas pagal šios priemonės taikymo vietą.

4Todėl, atsižvelgiant į aukščiau išdėstytą ir į tai, kad A. M. yra stebimas ir gydomas VšĮ Naujininkų poliklinikos psichikos sveikatos centre, o jo gyvenamoji vieta yra ( - ), klausimas dėl priverčiamųjų medicininio poveikio priemonių panaikinimo turi būti sprendžiamas Vilniaus miesto 3 apylinkės teisme.

5Vadovaujantis teismas LR BPK 362 str., 405 str.,

Nutarė

6Vilniaus miesto savivaldybės VšĮ Naujininkų poliklinikos teikimą dėl priverstinio pobūdžio medicininių priemonių taikymo nutraukimo A. M. atžvilgiu atsisakyti priimti.

7Nutarties nuorašą išsiųsti Vilniaus miesto savivaldybės VšĮ Naujininkų poliklinikai.

8Nutartis per 5 dienas nuo jos gavimo dienos gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui per Trakų rajono apylinkės teismą atskiruoju skundu.

Proceso dalyviai