Byla B2-438-603/2019
Dėl įmonės pabaigos

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Loreta Bujokaitė, rašytinio proceso tvarka teismo posėdyje išnagrinėjo BUAB ,,Refila grupė“ administratoriaus prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos, ir

Nustatė

2Vilniaus apygardos teismo 2013-03-15 nutartimi UAB ,,Refila grupė“ iškelta bankroto byla, administratoriumi paskirtas UAB ,,Notisa“. 2014-07-18 teismo nutartimi BUAB ,,Refila grupė“ pripažintas bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Bankroto proceso pabaigoje įmonės vardu ilgalaikio, trumpalaikio turto nėra, grąžinto, nurašyto arba perduoto turto taip pat nėra. Įmonės bankroto procedūra yra pabaigta.

3BUAB ,,Refila grupė“ bankroto administratorius pateikė prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

4Prašymas tenkintinas.

5Byloje yra pateikta Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento pažyma, iš kurios matyti, kad įmonė neturi sukauptų atliekų, nėra užteršusi dirvožemio ar grunto. Į bylą pateikti rašytiniai įrodymai patvirtina, kad įmonė turto neturi, taip pat patvirtina, jog administratorius atliko visus Įmonių bankroto įstatymo 31 straipsnyje numatytus būtinus veiksmus likviduoti bankrutavusiai įmonei.

6Kadangi visos BUAB „Refila grupė“ bankroto procedūros yra atliktos, spręstina, kad yra pagrindas BUAB „Refila grupė“ pripažinti pasibaigusia likvidavimu dėl bankroto ir išregistruoti ją iš juridinių asmenų registro. Esant nurodytoms aplinkybėms, vadovaujantis Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, priimtinas sprendimas dėl BUAB „Refila grupė“ pabaigos.

7Teismas, vadovaudamasis Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d. ir LR CPK 259 str., 263-270,

Nutarė

8BUAB „Refila grupė“ bankroto administratoriaus prašymą tenkinti.

9BUAB „Refila grupė“ (j. a. k. 302342742) pripažinti pasibaigusia likvidavimu dėl bankroto ir išregistruoti ją iš juridinių asmenų registro.

10Pavesti BUAB „Refila grupė“ bankroto administratoriui atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 5 dalyje.

11Sprendimas gali būti skundžiamas per 30 dienų Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai