Byla 2-73-384/2013
Dėl žalos atlyginimo pagal Valstybinės miškų tarnybos ieškinį atsakovui S. S., teismas,-

1Jurbarko rajono apylinkės teismo teisėjas Saulius Mikšys, sekretoriaujant Ernestai Sakalauskienei, dalyvaujant atsakovo atstovui advokatui Osvaldui Radimonui, viešame teismo posėdyje išnagrinėjęs civilinę bylą dėl žalos atlyginimo pagal Valstybinės miškų tarnybos ieškinį atsakovui S. S., teismas,-

Nustatė

2Jurbarko rajono apylinkės teisme buvo iškelta civilinė byla dėl žalos atlyginimo pagal Valstybinės miškų tarnybos ieškinį atsakovui S. S..

32013m. sausio 8d. teisme gautas ieškovės Valstybinės miškų tarnybos prašymas civilinę bylą dėl žalos atlyginimo nutraukti, nes atsakovas S. S. geranoriškai atlygino padarytąją 3980,86Lt žalą. Prašyme taip pat nurodoma, kad ieškovei bylos nutraukimo pasekmės žinomos. Atsakovo atstovas advokatas O.Radimonas neprieštarauja, kad civilinė byla būtų nutraukta. Esant nurodytoms aplinkybėms, Valstybinės miškų tarnybos prašymas tenkintinas ir civilinė byla nutrauktina.

4Atsižvelgiant į tai, kad atsakovas padarytąją žalą ieškovei atlygino jau iškėlus civilinę bylą, o ieškovė nuo žyminio mokesčio buvo atleista, iš atsakovo S. S. į valstybės pajamas priteistinos bylinėjimosi išlaidos: 119Lt žyminio mokesčio ir 12Lt pašto išlaidų, viso 131Lt.

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 87str.2d., 96str.,293str.1d.4p.,teismas,-

Nutarė

6Civilinę bylą Nr.2-73-384/2013 dėl žalos atlyginimo nutraukti ieškovei Valstybinei miškų tarnybai atsisakius nuo ieškinio.

7Priteisti iš S. S.,a.k( - ) į valstybės pajamas 131Lt bylinėjimosi išlaidų.(įmokos kodas 5660)

8Nutarties nuorašą nedelsiant išsiųsti Valstybinei miškų tarnybai.

9Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Jurbarko rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai