Byla e2-2049-614/2018
Dėl sandorio nuginčijimo ir restitucijos taikymo

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Eglė Surgailienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka nagrinėdama civilinę bylą pagal ieškovės O. J. G. ieškinį atsakovams BAB bankui SNORAS ir VĮ Indėlių ir investicijų draudimas dėl sandorio nuginčijimo ir restitucijos taikymo,

Nustatė

2ieškovė pareiškė teisme ieškinį, kuriuo prašė pripažinti 2011 m. lapkričio 9 d. sudarytą obligacijų pasirašymo sutartį negaliojančia ir grąžinti sumokėtas lėšas į ieškovės sąskaitą banke bei priteisti bylinėjimosi išlaidas.

3Atsakovai pateiktuose teismui procesiniuose dokumentuose nurodė, kad su pareikštu ieškiniu nesutinka ir prašo jį atmesti jų procesiniuose dokumentuose nurodytais pagrindais.

4Ieškovė pateikė teismui pareiškimą dėl ieškinio atsiėmimo. Nurodė, kad ginčo šalys sudarė taikos sutartis dėl draudimo išmokos už neįsigaliojusias obligacijas kitoje Vilniaus miesto apylinkės teismo nagrinėjamoje byloje Nr. e2-2908-608/2018, todėl tarp šalių neliko ginčo.

5Atsakovai pateikė sutikimus dėl ieškinio atsiėmimo.

6Pareiškimas tenkintinas.

7CPK 139 straipsnis numato, kad ieškovas tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio kopijos atsakovui, turi teisę atsiimti pareikštą ieškinį. Vėliau ieškinį atsiimti galima tik turint atsakovo sutikimą ir ne vėliau kaip iki pirmosios instancijos teismo sprendimo priėmimo. Ieškinio atsiėmimą teismas įformina nutartimi, kuria ieškinį palieka nenagrinėtą.

8Atsižvelgiant į tai, kad ieškovė pateikė pareiškimą dėl ieškinio atsiėmimo po ieškinio priėmimo ir ieškinio kopijos išsiuntimo, tačiau atsakovai pateikė sutikimus su ieškovės pareiškimu atsiimti ieškinį, ieškovės pareiškimas tenkintinas, ieškinys paliktinas nenagrinėtu (CPK 139 straipsnis).

9Ieškinį palikus nenagrinėtu, atšauktinas 2018 m. rugsėjo 6 d. 14.00 val. byloje paskirtas teismo posėdis.

10Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 139 straipsniu, 290-291 straipsniais, teismas

Nutarė

11Ieškovės O. J. G. pareiškimą dėl ieškinio atsiėmimo tenkinti.

12Ieškovės O. J. G. ieškinį atsakovams BAB bankui SNORAS ir VĮ Indėlių ir investicijų draudimas dėl sandorio nuginčijimo ir restitucijos taikymo palikti nenagrinėtą.

13Atšaukti 2018 m. rugsėjo 6 d. 14.00 val. paskirtą teismo posėdį.

14Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai