Byla B2-1504-230/2012
Dėl ši byla, kaip byla dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu, nebenagrinėtina ir nutrauktina CPK 293 straipsnio 3 punkto pagrindu

1Kauno apygardos teismo teisėja Nijolia Indreikienė, sekretoriaujant Ingai Miškinienei, viešame teismo posėdyje nagrinėdama kreditoriaus UAB „Serfas“ reikalavimo patvirtinimo klausimą UAB „KDS statyba“ bankroto byloje,

Nustatė

2Kreditorius UAB „Serfas“ raštu prašė patvirtinti jų reikalavimą UAB „KDS statyba” bankroto byloje 81,60 Lt sumai (b.l. 8).

3Atsakovas UAB „KDS statyba“ pareiškė prieštaravimus šiam reikalavimui 73,44 Lt sumos dalyje, sutikdamas, kad būtų patvirtintas šio kreditoriaus reikalavimas 8,16 Lt sumai (b.l. 7).

4Byla nutrauktina. Nustatyta, kad Kauno apygardos teismo 2012 m. vasario 14 d. nutartimi UAB „KDS statyba“ bankroto byloje buvo patvirtintas kreditoriaus UAB „Serfas“ reikalavimas 8,16 Lt sumai, kadangi UAB „Serfas“ pareiškė patikslintą reikalavimą, kurio atsakovas neginčijo. Tokiu būdu teismo nutartimi jau yra patvirtintas UAB „Serfas“ reikalavimas, todėl ši byla, kaip byla dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu, nebenagrinėtina ir nutrauktina CPK 293 straipsnio 3 punkto pagrindu.

5Teisėja, vadovaudamasi LR CPK 290-291 straipsniais,

Nutarė

6Bylą dėl kreditoriaus UAB „Serfas“ reikalavimo patvirtinimo UAB „KDS statyba“ bankroto byloje nutraukti.

7Nutartis per 7 dienas nuo jos paskelbimo gali būti apskųsta atskiru skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per šią nutartį priėmusį teismą.

Proceso dalyviai