Byla B2-4281-578/2008
Dėl bankroto bylos iškelimo ir su civiline byla pagal treciuju asmenu su savarankiškais reikalavimais D. D. ir AB PAREX banko pareiškimus atsakovei UAB „Saules dovanos“ del bankroto bylos iškelimo, n u s t a t e :

1Vilniaus apygardos teismo teisejas Šarunas Rackauskas, susipažines su civiline byla pagal ieškovo A. Z. ieškini atsakovei UAB „Saules dovanos“ del bankroto bylos iškelimo ir su civiline byla pagal treciuju asmenu su savarankiškais reikalavimais D. D. ir AB PAREX banko pareiškimus atsakovei UAB „Saules dovanos“ del bankroto bylos iškelimo, n u s t a t e :

2Teisme nagrinejama civiline byla pagal treciuju asmenu su savarankiškais reikalavimais D. D. ir AB PAREX banko pareiškimus atsakovei UAB „Saules dovanos“ del bankroto bylos iškelimo, kuriais tretieji asmenys prašo iškelti atsakovei UAB „Saules dovanos“ bankroto byla ir imones bankroto administratoriumi paskirti UAB „Admivita“.

3Ieškovas A. Z. taip pat pareiške Vilniaus apygardos teisme ieškini atsakovei UAB „Saules dovanos“ del bankroto bylos iškelimo, kuriuo reikalauja iškelti atsakovei bankroto byla ir imones bankroto administratoriumi paskirti UAB „Mikola“.

4Teismas, nustates, kad teismo žinioje yra kelios vienarušes bylos, pagal skirtingu ieškovu ieškinius tam paciam atsakovui, gali sujungti tas bylas i viena byla, kad jos butu kartu išnagrinetos, jeigu taip sujungus bus greiciau ir teisingai išnagrineti gincai, taip pat tais atvejais, kai jose nagrinejami reikalavimai tarpusavyje susije ir del to bylu negalima išnagrineti skyrium (CPK 136str. 4d.).

5Nurodytos civilines bylos yra vienarušes, del to paties dalyko, pareiškimai del bankroto bylos iškelimo pareikšti tai paciai atsakovei. Esant tokioms aplinkybems, nurodytos civilines bylos sujungtinos i viena civiline byla.

6Vadovaudamasis CPK 136str. 4d., 290 ir 291str. str.,

Nutarė

7Vilniaus apygardos teismo civiline byla Nr.B2-3243-578/2008 pagal treciuju asmenu su savarankiškais reikalavimais D. D. ir AB PAREX banko pareiškimus atsakovei UAB „Saules dovanos“ del bankroto bylos iškelimo ir Vilniaus apygardos teismo civiline byla Nr.B2-4281-578/2008 pagal ieškovo A. Z. ieškini atsakovei UAB „Saules dovanos“ del bankroto bylos iškelimo sujungti i viena civiline byla, suteikiant jai Nr.B2-3243-578/2008.

8Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai
Ryšiai