Byla I-45-406/2010

1Kauno apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Gintaro Čekanausko (kolegijos pirmininkas ir pranešėjas), Astos Urbonienės ir Nataljos Zelionkienės, sekretoriaujant Henrikai Žibutytei, dalyvaujant atsakovo Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos atstovui Nerijui Čepkauskui, viešame teismo posėdyje nagrinėdama administracinę bylą pagal pareiškėjo UAB „(Duomenys neskelbtini)“ skundą atsakovui Kauno apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus,

Nustatė

2

3Pareiškėjas skunde prašė panaikinti Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos 2009 m. spalio 1 d. sprendimą Nr. 14-19-25223 „Išieškoti mokestinę nepriemoką iš turto“ ir įpareigoti atsakovą iš naujo spręsti 2009 m. rugsėjo 14 d. UAB „(Duomenys neskelbtini)“ prašymą atidėti mokestinės nepriemokos mokėjimą per 20 dienų nuo teismo sprendimo įsiteisėjimo (b.l. 4-7.).

42010 m. balandžio 8 d. vykusiame teismo posėdyje pareiškėjo dalyvavimas pripažintinas būtinu. Apie tai pareiškėjui pranešta raštu, išsiuntus jo nurodytu adresu procesinius dokumentus, išaiškinus neatvykimo į teismo posėdį pasekmės (b.l. 116).

5Pareiškėjas į teismo posėdį neatvyko. Teismas nelaiko esant galima išspręsti bylą pagal esančią byloje medžiagą, kai apie tai pareiškėjui buvo pranešta, ir tai sudaro pagrindą skundą palikti nenagrinėtą (ABTĮ 103 str. 5 p.).

6Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Administracinių bylų teisenos įstatymo 103 straipsnio 5 punktu, 104 straipsniu teisėjų kolegija

Nutarė

7

8Pareiškėjo UAB „(Duomenys neskelbtini)“ skundą administracinėje byloje Nr. I-45-406/2010 palikti nenagrinėtu.

9Nutartis per septynias dienas nuo jos paskelbimo atskiruoju skundu gali būti skundžiama Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Kauno apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai