Byla 2-591-82/2011
Dėl draudimo išmokos grąžinimo

1Utenos rajono apylinkės teismo teisėjas Eduardas Meidus, išnagrinėjęs ieškovo „BTA“ apdrošinašanas akciju sabiedriba, veikiančio Lietuvos Respublikoje per „BTA“ akcinės draudimo bendrovės filialą Lietuvoje ieškinį atsakovui UAB „IKI Pasimatymo“ dėl draudimo išmokos grąžinimo,

Nustatė

2Ieškovas kreipėsi į teismą, prašydamas priteisti iš atsakovo UAB „IKI Pasimatymo“ 750,00 Lt draudimo išmokos ir bylinėjimosi išlaidų.

3Ieškovo ieškinį atsisakytina priimti.

4Utenos rajono apylinkės teisme 2011-03-10 civilinėje byloje Nr. 2-547-356/2011 jau yra priimtas ieškovo „BTA“ apdrošinašanas akciju sabiedriba, veikiančio Lietuvos Respublikoje per „BTA“ akcinės draudimo bendrovės filialą Lietuvoje ieškinys atsakovui UAB „IKI Pasimatymo“ dėl 750,00 Lt draudimo išmokos grąžinimo, kuriame ieškinio pagrindas ir dalykas yra tapatūs kaip ir šiame ieškinyje. Be to, prie ieškinio pateikti kito ieškinio priedai.

5Kadangi Utenos rajono apylinkės teismo žinioje yra byla tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu, ieškinį atsisakytina priimti (LR CPK 137 str. 2 d. 5 p.)

6Vadovaudamasis LR CPK 137 str.. 290 str., 291 str., teismas

Nutarė

7Atsisakyti priimti ieškovo „BTA“ apdrošinašanas akciju sabiedriba, veikiančio Lietuvos Respublikoje per „BTA“ akcinės draudimo bendrovės filialą Lietuvoje ieškinį atsakovui UAB „IKI Pasimatymo“ dėl draudimo išmokos grąžinimo.

8Nutartis per 7 dienas atskiruoju skundu gali būti skundžiama Panevėžio apygardos teismui, skundą paduodant per Utenos rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai