Byla I-9061-968/2014
Dėl įsakymo panaikinimo

1Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjas Rytis Krasauskas rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo administracinę bylą pagal pareiškėjo G. M. skundą atsakovui Muitinės departamentui prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos dėl įsakymo panaikinimo,

Nustatė

2Pareiškėjas G. M. kreipėsi į teismą su skundų prašydamas panaikinti Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos 2014-06-12 įsakymu Nr. 1P-755 paskirtą tarnybinę nuobaudą.

3Į teismo posėdį proceso šalys neatvyko, nors apie teismo posėdžio laiką ir vietą pranešta laiku ir tinkamai.

4Pareiškėjas G. M. kreipėsi į teismą su pareiškimu, kuriame nurodė, kad atsisako skundo pateikto šioje administracinėje byloje, ir nurodė, kad skundo atsisakymo pasekmės jam yra žinomos.

5Pareiškėjas iki teismui išeinant į pasitarimų kambarį nepateikė prašymo bylą nagrinėti iš esmės.

6Prašymas tenkinamas ir administracinės bylos nagrinėjimas nutraukiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo (toliau – ABTĮ) 101 str. 3 p. pagrindu.

7ABTĮ 52 str. suteikia teisę pareiškėjui atsisakyti skundo bet kurioje bylos nagrinėjimo stadijoje iki teismui išeinant į pasitarimų kambarį.

8Pareiškėjas pasinaudojo šia įstatymo suteikta teise, atsisakymas nuo skundo yra besąlyginis ir galutinis, bylos nutraukimas nepažeidžia kitų asmenų interesų, neprieštarauja įstatymui.

9Vadovaudamasis ABTĮ 52 str., 101 str. 3 p., 102 str., 105–106 str., 149 str., teismas

Nutarė

10Pareiškėjo G. M. pareiškimą patenkinti ir administracinę bylą Nr. I-9061-968/2014 nutraukti.

11Nutartis per septynias dienas nuo nutarties nuorašo gavimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Vilniaus apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai