Byla A2.2.-4082-982/2016
Dėl padaryto pažeidimo pripažino, gailisi. Nurodė, kad atlygino žalą

1Kauno apylinkės teismo teisėjas Darius Urbonas, sekretoriaujant Vidai Dambrauskienei, dalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam asmeniui S. S., viešame teismo posėdyje išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą, kurioje S. S., a. k. ( - ) gyv. Kauno r. sav., ( - ) Lietuvos Respublikos pilietė, galiojančių administracinių nuobaudų neturi, traukiama administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 50 str.,

Nustatė

22015 m. lapkričio 9 d., 11.00 val., Kaune, Karaliaus...

Norėdami peržiūrėti visą dokumento tekstą, Prisijunkite arba Užsiregistruokite.
Proceso dalyviai