Byla B2-682-357/2017
Dėl bankroto bylos nutraukimo

1Šiaulių apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Rasa Bartašienė, išnagrinėjusi atsakovės uždarosios akcinės bendrovės (toliau – UAB) „Otto transporti“ bankroto administratoriaus prašymą dėl bankroto bylos nutraukimo,

Nustatė

2Šiaulių apygardos teismo 2017 m. balandžio 10 d. nutartimi atsakovei UAB „Otto transporti“ iškelta bankroto byla.

3Atsakovės UAB „Otto transporti“ bankroto administratorius pateikė prašymą dėl bankroto bylos nutraukimo. Nurodė, kad atsakovė UAB „Otto transporti“ yra pilnai atsiskaičiusi su kreditoriais, kurių kreditoriniai reikalavimai yra patvirtinti Šiaulių apygardos teismo 2017 m. liepos 3 d nutartimi.

4Prašymas tenkintinas, bankroto byla nutrauktina.

5ĮBĮ 27 straipsnio 1 dalis numato atvejus, kuomet nutraukiama įmonei iškelta bankroto byla: 1) kai visi kreditoriai atsisako savo reikalavimų ir teismas priima nutartį priimti atsisakymus; 2) bankrutuojanti įmonė atsiskaito su visais kreditoriais (kreditoriumi) ir administratorius teismui pateikia tai įrodančius dokumentus; 3) pasirašoma taikos sutartis ir teismas ją patvirtina.

6Teismas įvertinęs pateiktus rašytinius įrodymus sprendžia, kad su kreditoriais yra atsiskaityta, todėl civilinė byla nutraukiama ĮBĮ 27 straipsnio 1 dalies 2 punkto pagrindu.

7Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 27 straipsnio 1 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290-921 straipsniais,

Nutarė

8Nutraukti civilinę bylą Nr. B2-682-357/2017.

9Teismui nutraukus įmonės bankroto bylą, visi mokesčiai ir privalomosios įmokos, taip pat palūkanos ir netesybos skaičiuojami nuo teismo nutarties nutraukti bankroto bylą įsiteisėjimo dienos.

10Pavesti bankroto administratoriui supažindinti kreditorių su priimta nutartimi.

11Nutartis per 7 dienas nuo jos įteikimo gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui per Šiaulių apygardos teismą.

Proceso dalyviai