Byla I-329-353/2011
Dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus

1Kauno apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, sudaryta iš teisėjų Kęstučio Gudyno ( kolegijos pirmininkas ir pranešėjas), Janinos Vitunskienės, Rimantos Giedraičio, sekretoriaujant Sonatai Rimkutei, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjus bylą pagal G. A. skundą atsakovui VĮ „Regitra“ Kauno filialui dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus,

Nustatė

2pareiškėjas skundu prašė panaikinti atsakovo 2009 m. gruodžio 16 d. sprendimą Nr.(1.6)-24-1020, kuriuo atsisakyta jos vardu įregistruoti automobilius, įsigytus iš BUAB „ Rodiklis“ pagal 2009 m. rugpjūčio 18d ir 2009m.. rugsėjo 9d. turto pardavimo skolininko pasiūlytam pirkėjui aktus ir įpareigoti atsakovą atlikti tokius veiksmus.

3Pareiškėja paštu teismui pateikė prašymą, kuriuo atsisakė skundo bei šią administracinę bylą prašė nutraukti. Nurodė, kad ginčą su BUAB „Rodiklis“ civilinėje byloje išsprendė taikos sutartimi, teismas panaikino laikinąsias apsaugos priemones šiems automobiliams, todėl neliko įregistravimui kliūčių.

4ABTĮ 101 str. 3 p. numato kaip vieną iš bylos nutraukimo pagrindų atsisakymą skundo. Atsisakymas skundo įstatymams ir viešajam interesui neprieštarauja, šalių ir kitų asmenų procesinių teisių ir įstatymu saugomų interesų nepažeidžia, todėl atsisakymas priimtinas ir byla nutrauktina.

5Bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama ( ABTĮ 102 str.3d.).

6Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Administracinių bylų teisenos įstatymo 101 straipsnio 3 punktu, teismas

Nutarė

7priimti pareiškėjos G. A. atsisakymą skundo ir administracinę bylą Nr.I-329-353/2011 nutraukti.

8Nutartis atskiruoju skundu per 7 dienas gali būti apskųsta Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Kauno apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai