Byla B2-5089-881/2012
Dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui IĮ „Constraktus“ priėmimo klausimą

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Vilija Mikuckienė, rašytinio proceso tvarka spręsdama pareiškėjo UAB „Vilpra“ pareiškimo dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui IĮ „Constraktus“ priėmimo klausimą,

Nustatė

2pareiškėjas UAB „Vilpra“ kreipėsi į teismą su pareiškimu dėl bankroto bylos iškėlimo, prašydamas iškelti bankroto bylą atsakovui IĮ „Constraktus“. Nurodė, kad yra atsakovo kreditorius, kuriam atsakovas skolingas 5 384,98 Lt.

3Pareiškimą atsisakoma priimti.

4Iš Lietuvos teismų informacinės sistemos (LITEKO) matyti, kad Vilniaus apygardos teismas 2012 m. balandžio 25 d. nutartimi IĮ „Constraktus“ iškėlė bankroto bylą (c. b. B2-2121-881/2012). Kadangi nutarties dalis dėl bankroto bylos iškėlimo yra įsiteisėjusi, t. y. bankroto byla atsakovui IĮ „Constraktus“ jau yra iškelta, pareiškėjo UAB „Vilpra“ pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui IĮ „Constraktus“ atsisakoma priimti (CPK 137 str. 2 d. 4 p.).

5Norėdamas būti įtrauktas į IĮ „Constraktus“ kreditorių sąrašą, pareiškėjas turėtų kreiptis į atsakovo bankroto administratorių. Teismas pažymi, kad Vilniaus apygardos teismo 2012 m. balandžio 25 d. nutarties dalis dėl bankroto administratoriaus skyrimo dar nėra įsiteisėjusi, nes buvo apskųsta atskiruoju skundu.

6Vadovaudamasis CPK 137 straipsnio 2 dalies 4 punktu, 290-291 straipsniais, teismas

Nutarė

7atsisakyti priimti pareiškėjo UAB „Vilpra“ pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui IĮ „Constraktus“.

8Nutartis per septynias dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui, atskirąjį skundą paduodant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai