Byla 2-2557-173/2013
Dėl sutarties nutraukimo ir restitucijos taikymo, tretysis asmuo Lietuvos Respublikos finansų ministerija

1Kauno apygardos teismo teisėjas Leonas Jachimavičius, sekretoriaujant V. N., dalyvaujant ieškovo Valstybės įmonės „Valstybės turto fondas“ atstovui A. S., atsakovo UAB „Realūs projektai“ atstovui advokatui L. K., viešame teismo posėdyje nagrinėdamas civilinę bylą pagal ieškovo Valstybės įmonės „Valstybės turto fondas“ ieškinį atsakovui UAB „Realūs projektai“ dėl sutarties nutraukimo ir restitucijos taikymo, tretysis asmuo Lietuvos Respublikos finansų ministerija,

Nustatė

2atsakovo atstovas UAB „Realūs projektai“ prašo sustabdyti šią bylą iki bus išnagrinėta civilinė byla pagal ieškovo UAB „Realūs projektai“ ieškinį atsakovui Valstybės įmonei „Valstybės turto fondas“ dėl 2010 m. birželio 3 d. privatizavimo objekto pirkimo pardavimo sutarties pripažinimo negaliojančia ir restitucijos taikymo. Ieškovo atstovas su prašymu nesutinka, kadangi tai užvilkins bylos nagrinėjimą.

3Teismas sprendžia, kad yra pagrindas bylas sujungti. Šalys savo ieškininius reikalavimus kildina iš tos pačios 2010 m. birželio 3 d. privatizavimo objekto pirkimo pradavimo sutarties, t. y. reikalavimai tarpusavyje susiję ir dėl to bylų negalima išnagrinėti skyrium.

4Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 136 straipsnio 4 dalimi,

Nutarė

5bylas Nr.2-1392-173/2013 ir Nr. 2-5557/2013 sujungti.

6Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai