Byla eB2-3682-562/2017
Dėl bankroto bylos iškėlimo bendrovei įsiteisėjimo dieną. Iš pateikto balanso nustatyta, kad bendrovės mokėtinos sumos ir įsipareigojimai sudaro 3 802 Eur. Bendrovės vadovė pateikė įrodymus, kad ji su visais bendrovės kreditoriais yra atsiskaičiusi

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Rosita Patackienė,

2teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo bankrutuojančios uždarosios akcinės bendrovės „Verdala“ bankroto administratorės uždarosios akcinės bendrovės „Ad acta“ prašymą nutraukti bankrutuojančios uždarosios akcinės bendrovės „Verdala“ bankroto bylą.

3Teismas

Nustatė

4Vilniaus apygardos teismo 2017 m. balandžio 13 d. nutartimi UAB „Verdala“ iškelta bankroto byla, įmonės administratoriumi paskirta UAB „Ad acta“.

5Bankroto administratorė pateikė prašymą nutraukti BUAB „Verdala“ bankroto bylą. Nurodo, kad BUAB „Verdala“ vadovė O. M. pateikė administratoriui bendrovės balansą, sudarytą nutarties dėl bankroto bylos iškėlimo bendrovei įsiteisėjimo dieną. Iš pateikto balanso nustatyta, kad bendrovės mokėtinos sumos ir įsipareigojimai sudaro 3 802 Eur. Bendrovės vadovė pateikė įrodymus, kad ji su visais bendrovės kreditoriais yra atsiskaičiusi.

6Teismas

konstatuoja:

7BUAB „Verdala“ bankroto byla nutraukiama.

8Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo (toliau – ĮBĮ) 27 straipsnio 1 dalies 2 punkte nustatyta, kad bankroto byla nutraukiama, kai bankrutuojanti įmonė atsiskaito su visais kreditoriais (kreditoriumi) ir administratorius teismui pateikia tai įrodančius dokumentus.

9Nagrinėjamu atveju bankrutuojanti įmonė atsiskaitė su visais kreditoriais. Bankroto administratorė pateikė nurodytą aplinkybę patvirtinančius įrodymus. Teismas nenustatė aplinkybių, dėl kurių nebūtų galima nutraukti BUAB „Verdala“ bankroto bylos, todėl bankroto byla nutraukiama.

10Teismas, vadovaudamasis Įmonių bankroto įstatymo 27 straipsnio 1 dalies 2 punktu, Civilinio proceso kodekso 290 – 291 straipsniais,

Nutarė

11Bankrutuojančios uždarosios akcinės bendrovės „Verdala“ bankroto administratorės uždarosios akcinės bendrovės „Ad acta“ prašymą tenkinti.

12Nutraukti bankrutuojančios uždarosios akcinės bendrovės „Ad acta“ bankroto bylą.

13Nutartis per septynias dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui, atskirąjį skundą paduodant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai