Byla I-1089-428/2014
Dėl sprendimų panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus

1Kauno apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Jolantos Medvedevienės (kolegijos pirmininkė ir pranešėja), Algio Markevičiaus ir Audriaus Grauželio, sekretoriaujant V. M. , rašytinio proceso tvarka nagrinėdama administracinę bylą pagal pareiškėjo UAB „Marijampolės švara“ skundą atsakovams Marijampolės savivaldybės administracijai, Marijampolės savivaldybės merui, Marijampolės savivaldybės tarybai, tretieji suinteresuotieji asmenys UAB „Swedbank lizingas“, Nacionalinė žemės tarnyba prie ŽŪM, Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie AM, dėl sprendimų panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus,

Nustatė

2Pareiškėjas UAB „Marijampolės švara“ atsisakė nuo skundo ir prašo bylą nutraukti, kadangi pasikeitė teisinis reglamentavimas ir nebeliko ginčo dėl teisės.

3Atsisakymas nuo skundo įstatymui ir viešajam interesui neprieštarauja, šalių ir kitų asmenų teisių ir įstatymu saugomų interesų nepažeidžia, todėl atsisakymas nuo skundo priimtinas ir byla nutrauktina ABTĮ 101 str. 1d. 3p. tvarka.

4Bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama (ABTĮ 102 str. 3d.).

5Vadovaudamasi Administracinių bylų teisenos įstatymo 101 str. 1d. 3p., 102 str., teisėjų kolegija

Nutarė

6Administracinę bylą Nr. I-1089-428/2014 (proceso Nr. 3-62-3-00689-2012-2) pagal pareiškėjo UAB „Marijampolės švara“ skundą dėl sprendimų panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus nutraukti.

7Nutartis per 7 dienas nuo jos paskelbimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Kauno apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai