Byla eB2-656-173/2017
Dėl UAB „DGŽ“ veiklos pabaigos

1Kauno apygardos teismo teisėjas Leonas Jachimavičius, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs bankrutavusios uždarosios akcinės bendrovės (toliau –UAB) „DGŽ“ bankroto administratorės Veronikos Sinkevičienės prašymą priimti sprendimą dėl UAB „DGŽ“ veiklos pabaigos,

Nustatė

2Administratorė pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl UAB „DGŽ“ veiklos pabaigos. Nurodė, kad bankroto iškėlimo dienai BUAB „DGŽ“ kilnojamojo, nekilnojamojo ar kito turto neturėjo. Bankroto proceso metu buvo gauta 350 Eur išmokų bankroto administratoriaus išlaidoms, susijusioms su paraiškų parengimu, apmokėti bei 3,28 Eur išmokų kredito įstaigų paslaugoms apmokėti. Iš gautų lėšų 3,83 Eur buvo panaudota kredito įstaigų paslaugų apmokėjimui ir 349,45 Eur bankroto administratoriaus išlaidoms, susijusioms su paraiškų parengimu apmokėjimui. Sandorių priešingų įmonės veiklos tikslams nenustatyta. Administravimo procedūra baigta.

3Prašymas tenkintinas.

4Specialiame interneto tinklapyje 2017-01-09 buvo paskelbta apie teismo posėdžio, kuriame bus sprendžiamas klausimas dėl BUAB „DGŽ“ veiklos pabaigos, laiką ir vietą. Prašymų bylą nagrinėti žodinio proceso tvarka negauta, todėl byla nagrinėtina rašytinio proceso tvarka (CPK 130 str.2d., 235 str. 6 d.).

5Kauno apygardos teismo 2016 m. kovo 9 d. nutartimi UAB „DGŽ“ iškelta bankroto byla. 2016 m. liepos 20 d. nutartimi UAB „DGŽ“ bankroto byloje nuspręsta taikyti supaprastintą bankroto procesą. Kauno apygardos teismo 2016 m. rugpjūčio 30 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Teismui pateikta Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento pažyma, kurioje nurodyta, jog Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamentas dėl UAB „DGŽ“ likvidavimo pretenzijų neturi. Bankroto administratorius nurodė, kad bankroto iškėlimo dienai BUAB „DGŽ“ kilnojamojo, nekilnojamojo ar kito turto neturėjo. Lėšos (išmokos), gautos iš Audito , apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, buvo panaudotos kredito įstaigų paslaugų apmokėjimui ir bankroto administratoriaus išlaidoms, susijusioms su paraiškų parengimu apmokėjimui. Taip pat teismui pateiktas likvidacinis balansas, iš kurio matyti, jog turto įmonėje nėra. Iš administratorės pateiktų duomenų matyti, jog kreditorių reikalavimams tenkinti lėšų ir turto įmonėje nėra. Likvidavus įmonę liko nepatenkinti kreditorių finansiniai reikalavimai 11424 Eur sumai.

6Esant nurodytoms aplinkybėms yra pagrindas priimti sprendimą dėl bankrutavusios UAB „DGŽ“ veiklos pabaigos.

7Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d., Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 259 straipsniu,

Nutarė

8pripažinti UAB „DGŽ“ (į.k. 300139063, registracijos adresas V.Kudirkos g. 41-3, Šakiai) veiklą pasibaigusia dėl bankroto.

9Įpareigoti bankroto administratorių atlikti veiksmus, numatytus Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 5 dalyje.

10Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai