Byla 2-8994-759/2018
Dėl santuokos nutraukimo bendru sutikimu ir santuokos nutraukimo pasekmių sutarties patvirtinimo

1Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmų teisėja Snieguolė Bielskienė, civilinėje byloje pagal pareiškėjų L. Č. ir A. Č. pareiškimą dėl santuokos nutraukimo bendru sutikimu ir santuokos nutraukimo pasekmių sutarties patvirtinimo,

Nustatė

2teisme gautas pareiškėjų L. Č. ir A. Č. pareiškimas dėl santuokos nutraukimo bendru sutikimu ir santuokos nutraukimo pasekmių sutarties patvirtinimo. 2018-07-11 teismo nutartimi pareiškėjams nustatytinas terminas trūkumams pašalinti, nes pareiškėjų prašymas nutraukti santuoką ir santuokos nutraukimo pasekmių sutartis pasirašyta pareiškėjos L. Č. ir A. Č. vardu L. Č., veikiančios pagal A. Č. įgaliojimą. 2018-07-17 teisme gautas pareiškėjo A. Č. raštas apie tai, kad jis apie santuokos nutraukimą nieko nežino, skirtis su sutuoktine neketina.

3Kadangi santuokos nutraukimo pasekmių sutartis neatitinka įstatymo reikalavimų, nes nepasirašyta pareiškėjo A. Č., prašymas ir sutartis nutraukti santuoką negali būti pasirašyta pagal įgaliojimą, todėl pareiškėjų L. Č. ir A. Č. pareiškimas nutraukti santuoką abiejų sutuoktinių bendru sutikimu paliktinas nenagrinėtu.

4Remiantis išdėstytu ir vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290, 291, 538, 539, 296 str. 1 d. 11 p., 290 str., straipsniais.

Nutarė

5pareiškėjų L. Č. ir A. Č. pareiškimą dėl santuokos nutraukimo bendru sutikimu ir santuokos nutraukimo pasekmių sutarties patvirtinimo palikti nenagrinėtą.

6Nutartį išsiųsti pareiškėjams.

7Nutartis per 7 dienas nuo jos gavimo dienos gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui per Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmus.

Proceso dalyviai