Byla 2-1802-207/2011

1Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėja Virginija Kazlauskienė, sekretoriaujant Virginijai Matiušovienei, nedalyvaujant pareiškėjo atstovui, dalyvaujant antstoliui, kurio veiksmai skundžiami, Tomui Ubartui, nedalyvaujant suinteresuotiems asmenims ir jų atstovams,

2viešame teismo posėdyje žodinio proceso tvarka išnagrinėjo civilinę bylą pagal pareiškėjos Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos skundą suinteresuotiems asmenims - antstoliui, kurio veiksmai skundžiami, Tomui Ubartui, V. U., UAB „Dojus agro“, dėl antstolio veiksmų, ir

Nustatė

3Pareiškėja Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos iki paskirto teismo posėdžio pradžios pateikė teismui atsisakymą nuo pateikto skundo dėl antstolio veiksmų, prašo bylą nutraukti, nurodė, kad pareiškėjai procesinės skundo atsisakymo pasekmės žinomos.

4Antstolis Tomas Ubartas pareiškėjos prašymui neprieštaravo, siūlė jį patenkinti.

5Suinteresuoto asmens UAB „Dojus agro“ atstovas į teismo posėdį neatvyko, apie posėdžio vietą ir laiką pranešta, prašymų negauta.

6Suinteresuotas asmuo V. U. į teismo posėdį neatvyko, apie posėdžio vietą ir laiką pranešta tinkamai, prašymų negauta.

7Prašymas tenkintinas.

8Šalies teisė atsisakyti nuo reikalavimo reglamentuota LR CPK 42 straipsnyje. Byloje nėra duomenų, kad pareiškėjos atsisakymas nuo skundo dėl antstolio veiksmų prieštarautų imperatyvioms įstatymo nuostatoms ar viešajam interesui, todėl priimtinas ir civilinė byla nutrauktina. Šalims išaiškintinos bylos nutraukimo pasekmės ( CPK 294 str.), jog bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama.

9Vadovaudamasis LR Civilinio proceso kodekso 42, 140 , 293 str.1 d. 4 p., 294, 513 str. str. teismas,

Nutarė

10Priimti pareiškėjos Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos atsisakymą nuo skundo suinteresuotiems asmenims - antstoliui, kurio veiksmai skundžiami, Tomui Ubartui, V. U., UAB „Dojus agro“, dėl antstolio veiksmų ir civilinę bylą Nr.2-1802-207/2011 nutraukti.

11Išaiškinti šalims bylos nutraukimo tvarką ir pasekmes, kad bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama.

12Nutartis per 7 dienas nuo jos priėmimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui per Šiaulių miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai