Byla B2-266-267/2013
Dėl įmonės veiklos pabaigos

1Šiaulių apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Danutė Burbulienė, sekretoriaujant Irenai Dominauskienei,

2viešame teismo posėdyje išnagrinėjo bankrutavusios M. J. ir E. I. TŪB „Garvalas“ bankroto administratoriaus UAB „Atveika“ įgalioto asmens D. J. prašymą priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos.

3Teismas, išnagrinėjęs bylą,

Nustatė

4Šiaulių apygardos teisme 2013-02-28 gautas bankrutavusios M. J. ir E. I. TŪB „Garvalas“ bankroto administratoriaus įgalioto asmens prašymas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos.

5Prašymas tenkintinas.

6Šiaulių apygardos teismas 2011-11-14 nutartimi M. J. ir E. I. TŪB „Garvalas“ iškėlė bankroto bylą.

7Iš byloje administratoriaus pateikto M. J. ir E. I. TŪB „Garvalas“ likvidavimo akto matyti, kad kreditorių reikalavimams tenkinti lėšų ir turto įmonėje nėra (82 b. l.). Taip pat pateikta Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Šiaulių miesto agentūros pažyma, kurioje nurodyta, kad agentūra pretenzijų įmonei neturi (81 b. l.).

8Atsižvelgiant į tai, kad įmonė veiklos nebevykdo, įmonės turto nėra, yra pagrindas priimti sprendimą dėl bankrutavusios M. J. ir E. I. TŪB „Garvalas“ pabaigos.

9Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d., Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 259 straipsniu, teismas,

Nutarė

10Pripažinti, kad bankrutavusios M. J. ir E. I. TŪB „Garvalas“ veikla pasibaigė.

11Įpareigoti bankrutavusios M. J. ir E. I. TŪB „Garvalas“ bankroto administratorių atlikti veiksmus, numatytus Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio penktoje dalyje.

12Sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per šį teismą.

Proceso dalyviai