Byla B2-88-230/2014
Dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,Erdvė projektams“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo

1Kauno apygardos teismo teisėja Nijolia Indreikienė rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi civilinę bylą dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,Erdvė projektams“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo,

Nustatė

2bankrutavusios UAB ,,Erdvė projektams“ administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

3Prašymas tenkintinas. Kauno apygardos teismo 2010 m. balandžio 30 d. nutartimi UAB ,,Erdvė projektams“ iškelta bankroto byla. Teismo 2011 m. spalio 24 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl UAB ,,Erdvė projektams“ pabaigos nurodydamas, kad įvykdė visus kreditorių susirinkimų įpareigojimus, įmonė turto neturi, veiklos nevykdo, mokumas neatstatytas, visi privalomi bankroto procesiniai veiksmai atlikti, kreditoriai 2014-10-24 susirinkime nutarimu įpareigojo administratorių kreiptis į teismą dėl bendrovės pabaigos. Iš pateikto BUAB ,, Erdvė projektams“ likvidavimo akto matyti, kad liko nepatenkinti kreditoriniai reikalavimai bendrai 23122978,48 Lt sumai. Iš pateiktos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento pažymos matyti, kad likviduojama įmonė su departamentu yra atsiskaičiusi. Esant išdėstytoms aplinkybėms yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis).

4Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalimi, CPK 270 straipsniu,

Nutarė

5pripažinti uždarąją akcinę bendrovę ,,Erdvė projektams“ (juridinio asmens kodas 300154097, registracijos adresas: Kauno m. sav. Kauno m. Savanorių pr. 349) veiklą pasibaigusia ir ją išregistruoti.

6Įpareigoti administratorių atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

7Įpareigoti administratorių sprendimo nuorašą įteikti kreditoriams.

8Sprendimas per 30 dienų nuo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai