Byla 2-174-636/2012
Dėl sustabdytos civilinės bylos nagrinėjimo atnaujinimo ir pareiškimo atsiėmimo dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu

1Mažeikių rajono apylinkės teismo teisėja Silva Gerybienė , rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi gautą raštišką pareiškėjos V. S. prašymą dėl sustabdytos civilinės bylos nagrinėjimo atnaujinimo ir pareiškimo atsiėmimo dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu ,

Nustatė

22012 02 10 d. Mažeikių rajono apylinkės teismas nutartimi priėmė V. S. ir D. S. prašymą nutraukti santuoką abiejų sutuoktinių bendru sutikimu ir patvirtinti sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių bei sustabdė civilinės bylos nagrinėjimą, kol pareiškėjai sudarys ir pateiks naują sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių, neprieštaraujančią viešajai tvarkai ir nepažeidžiančią materialinės teisės normų dėl bendro sutuoktinių turto pasidalijimo .

32012 02 13 Mažeikių rajono apylinkės teisme gautas pareiškėjos V. S. prašymas, kad ji prašo atnaujinti civilinės bylos nagrinėjimą ir atsiima savo pareiškimą , nes pasikeitė šeimyninės aplinkybės ,prašo palikti civ. bylą nenagrinėtą .

4Prašymas dėl civilinės bylos nagrinėjimo atnaujinimo tenkintinas, civ. bylos nagrinėjimas atnaujintinas ir prašymas dėl pareiškimo atsiėmimo tenkintinas , pareiškimas paliktinas nenagrinėtu ( LR CPK 296 str.1d.10 p.), nes pareiškėjai turi teisę atsiimti pareiškimą( LR CPK 42 str., 139 str.),toks pareiškimo atsiėmimas neprieštarauja imperatyvioms įstatymų nuostatoms ir viešajam interesui .

5Vadovaudamasis LR CPK 139 str., 167 str., 296 str.1d.10p., 290-291 str.,teismas

Nutarė

6Priimti pareiškėjos V. S., a/k ( - ), prašymą dėl civilinės bylos nagrinėjimo atnaujinimo ir pareiškimo atsiėmimo .

7Pareiškėjų V. S., a/k ( - ), ir D. S. , a/k ( - ), prašymą dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu palikti nenagrinėtą .

8Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai