Byla 2-17345-800/2014
Dėl ieškinio atsiėmimo, civilinėje byloje pagal ieškovės UAB „Boslita“ ir Ko ieškinį, atsakovui I. G., trečiasis asmuo O. G., dėl prievolės pripažinimo solidaria

1Kauno apylinkės teismo teisėja Živilė Janavičienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi ieškovės UAB „Boslita“ ir Ko prašymą, dėl ieškinio atsiėmimo, civilinėje byloje pagal ieškovės UAB „Boslita“ ir Ko ieškinį, atsakovui I. G., trečiasis asmuo O. G., dėl prievolės pripažinimo solidaria,

Nustatė

2Ieškovė UAB „Boslita“ ir Ko 2014-07-31 d. Kauno apylinkės teismui pateikė prašymą civilinėje byloje Nr. 2-17345-800/2014, kuriame nurodo, kad remiantis LR CPK 139 str. atsiima ieškinį, dėl prievolės – pripažinimo solidariąją.

3Prašymas tenkintinas.

4LR CPK 139 str. numato, kad ieškovas tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio kopijos atsakovui, turi teisę atsiimti pareikštą ieškinį. 2014 m. liepos 22 d. teismas spręsdamas ieškinio priėmimo klausimą, ieškovei nustatė 7 (septynių) dienų terminą nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos ištaisyti ieškinio trūkumus. Atsižvelgiant į tai, kad ieškinys nėra priimtas, ieškinio kopijos nėra išsiųstos atsakovui, bei esant ieškovės prašymui, dėl ieškinio atsiėmimo, teismas daro išvadą, kad ieškinio atsiėmimas neprieštarauja įstatymo reikalavimams bei šalių interesams.

5Prašymą priimti, ieškinį laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

6Vadovaudamasi CPK 290, 291, 139 str. teismas

Nutarė

7ieškovės UAB „Boslita“ ir Ko ieškinį, atsakovui I. G., trečiasis asmuo O. G., dėl prievolės pripažinimo solidaria, laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

8Nutartis per 7 d. gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.

Proceso dalyviai