Byla L2-2851-324/2014
Dėl skolos priteisimo iš skolininkės Druskininkų savivaldybės administracijos, rašytinio proceso tvarka

1Kauno apygardos teismo teisėja Virginija Gudynienė, gavusi kreditorės restruktūrizuojamos uždarosios akcinės bendrovės „Skirnuva“ pareiškimą išduoti teismo įsakymą dėl skolos priteisimo iš skolininkės Druskininkų savivaldybės administracijos, rašytinio proceso tvarka

Nustatė

2RUAB „Skirnuva“ prašo išduoti teismo įsakymą dėl 749 990,43 Lt skolos, 6 procentų dydžio procesinių palūkanų priteisimo iš skolininkės Druskininkų savivaldybės administracijos.

3Pareiškimą atsisakytina priimti.

4CPK 25 straipsnyje numatyta, kad civilines bylas nagrinėja apylinkės ir apygardos teismai, kaip pirmosios instancijos teismai, CPK nustatyta tvarka.

5Pagal CPK 431 straipsnio 6 dalį bylas pagal pareiškimus dėl teismo įsakymo išdavimo nagrinėja apylinkės teismai. Pareiškimas dėl teismo įsakymo išdavimo neteismingas Kauno apygardos teismui, todėl jį atsisakytina priimti (CPK 435 str. 2 d., 137 str. 2 d. 2 p.).

6Nurodytina, kad RUAB „Skirnuva“ su pareiškimu išduoti teismo įsakymą dėl skolos priteisimo iš skolininkės Druskininkų savivaldybės administracijos turi kreiptis į Druskininkų miesto apylinkės teismą (CPK 29 str., 137 str. 3 d.).

7Vadovaujantis CPK 137 straipsnio 2 dalies 2 punktu, 291 straipsniu, 431 straipsnio 6 dalimi, 435 straipsnio 2 dalimi,

Nutarė

8atsisakyti priimti kreditorės restruktūrizuojamos uždarosios akcinės bendrovės „Skirnuva“ pareiškimą išduoti teismo įsakymą dėl skolos priteisimo iš skolininkės Druskininkų savivaldybės administracijos.

9Dėl nutarties per septynias dienas nuo jos patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti paduotas atskirasis skundas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai