Byla e2-3265-1051/2017
Dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo priėmimo klausimą

1Šiaulių apylinkės teismo teisėja Irma Valiuškienė,

2rašytinio proceso tvarka spręsdama ieškovo UAB „Šiaulių būstas“ pateikto ieškinio atsakovei R. J. dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo priėmimo klausimą,

Nustatė

3Šiaulių apylinkės teisme buvo gautas ieškovo UAB „Šiaulių būstas“ ieškinys atsakovei R. J. dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo, kuris neatitiko Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 135 straipsnyje numatytų reikalavimų.

4Teismas 2017 m. vasario 23 d. nutartimi ieškovą įpareigojo šalinti esminius ieškinio trūkumus: pateikti tikslų atsakovės gyvenamosios vietos adresą Šiaulių m. sav. ir pateikti tikslias aplinkybes, kuriomis ieškovas grindžia savo reikalavimą.

5Ieškovui buvo išaiškintina, kad nustatytu terminu neįvykdžius teismo įpareigojimų ir nepašalinus nurodytų ieškinio trūkumų, ieškinys bus laikomas nepaduotu ir grąžintas ieškovui (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio 3 dalis). Ieškovas jokių veiksmų per nurodytą terminą neatliko (terminas buvo nustatytas 7 dienos nuo nutarties kopijos įteikimo, o įteikta per EPP 2017 m. vasario 23 d.), teismui jokių patikslinančių procesinį dokumentą duomenų nepateikė, todėl ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio 3 dalimi, teismas

Nutarė

7ieškovo UAB „Šiaulių būstas“ ieškinį atsakovei R. J. dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

8Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui, paduodant skundą Šiaulių apylinkės teisme.

Proceso dalyviai