Byla e2-3326-1004/2017
Dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo

1Šiaulių apylinkės teismo teisėjas Vaidotas Narvidas,

2rašytinio proceso tvarka susipažinęs su ieškovo UAB „Šiaulių būstas“ ieškiniu atsakovui ( - ) dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo,

Nustatė

3Šiaulių apylinkės teisme buvo gautas ieškovo UAB „Šiaulių būstas“ ieškinys atsakovui ( - ) dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo.

4Šiaulių apylinkės teismo 2017-02-23 nutartimi ieškovui buvo terminas iki 2017 m. kovo 9 d. ieškinio trūkumams pašalinti: patikslinti ieškinio faktinį pagrindą, prašomas priteisti sumas, įtraukti į bylą turto bendrasavininkus (bendraatsakovius) ir t.t.

5Šiaulių apylinkės teismo 2017-02-23 nutartis ieškovo atstovui įteikta 2017-02-23 per EPP. Ieškovas per teismo nustatytą terminą tinkamai ieškinio trūkumų nepašalino, ko pasekoje, darytina išvada, jog ieškinys neatitinka jo turiniui keliamų reikalavimų, todėl laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovui.

6Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 str. 3 d., 5 d., 138 str., teismas,

Nutarė

7ieškovo UAB „Šiaulių būstas“ ieškinį atsakovui ( - ) dėl skolos, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo laikyti nepaduotu ir grąžinti ieškovui.

8Ieškovas turi teisę, pašalinęs nutartyje nurodytus trūkumus, pakartotinai kreiptis į teismą su ieškiniu.

9Nutartis per 7 dienas nuo jos patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui per Šiaulių apylinkės teismą.

Proceso dalyviai