Byla 2-341-301/2014
Dėl ieškovo UAB „Marijampolės butų ūkis“ ieškinio atsakovams V. N. ir R. N. dėl skolos, delspinigių, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų solidaraus priteisimo palikimo nenagrinėtu

1Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėja Teresė Klimienė, išnagrinėjusi klausimą dėl ieškovo UAB „Marijampolės butų ūkis“ ieškinio atsakovams V. N. ir R. N. dėl skolos, delspinigių, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų solidaraus priteisimo palikimo nenagrinėtu

Nustatė

2Teisme priimtas ieškovo UAB „Marijampolės butų ūkis“ ieškinys atsakovams V. N. ir R. N. dėl skolos, delspinigių, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų solidaraus priteisimo.

3Paaiškėjus, kad ieškinys buvo paduotas su trūkumu, 2014-01-08 nutartimi ieškovui buvo nustatytas 10 dienų terminas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos trūkumui pašalinti. Nutarties kopija ieškovui įteikta 2014-01-10 (b.l.39).

4Tačiau ieškovas ieškinio trūkumo teismo nustatytu terminu nepašalino, pratęsti terminą trūkumui šalinti taip pat neprašė.

5Tokiu būdu ieškovo UAB „Marijampolės butų ūkis“ ieškinys atsakovams V. N. ir R. N. dėl skolos, delspinigių, palūkanų ir bylinėjimosi išlaidų solidaraus priteisimo paliktinas nenagrinėtu (LR CPK 296 str. 1 d. 11p.).

6Teismas, vadovaudamasis CPK 296 str. 1 d. 11p., 290, 291 str.,

Nutarė

7Ieškovui UAB „Marijampolės butų ūkis“ nustatytu laiku nepašalinus ieškinio trūkumo, jį palikti nenagrinėtu.

8Ieškovui išaiškinti, jog pašalinus aplinkybes, kurios buvo pagrindas ieškinį palikti nenagrinėtą, suinteresuotas asmuo turi teisę vėl kreiptis į teismą su ieškiniu bendra tvarka.

9Nutarties patvirtintą kopiją siųsti ieškovui.

10Nutartis per 7 d. gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Marijampolės rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai