Byla B2-45-267/2017
Dėl įmonės veiklos pabaigos

1Šiaulių apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Danutė Burbulienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo bankrutavusios UAB „GP projects“ bankroto administratoriaus UAB „Bankroto ir verslo konsultacijų centras“ prašymą priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos.

2Teismas, išnagrinėjęs bylą,

Nustatė

3Šiaulių apygardos teismo 2013 m. balandžio 3 d. nutartimi atsakovei UAB „GP projects“ iškelta bankroto byla.

4Bankroto administratorius pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl bankrutavusios UAB „GP projects“ veiklos pabaigos. Nurodo, kad visi darbai, susiję su bendrovės likvidavimo procedūra, yra baigti.

5Prašymas tenkintinas.

6Iš bankroto administratoriaus pateiktų duomenų matyti, kad įmonės turto nėra, įmonė veiklos nevykdo. Teismui taip pat pateikta Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Šiaulių agentūros pažyma, kurioje nurodoma, kad departamentas bankrutavusiai UAB „GP projects“ pretenzijų neturi.

7Atsižvelgiant į tai, kad įmonė veiklos nebevykdo, įmonės turto nėra, yra pagrindas priimti sprendimą dėl bankrutavusios UAB „GP projects“ pabaigos.

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d., Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 259 straipsniu, teismas

Nutarė

9Pripažinti, kad bankrutavusios UAB „GP projects“ (įmonės kodas 301151741) veikla pasibaigė.

10Įpareigoti bankrutavusios UAB „GP projects“ bankroto administratorių atlikti veiksmus, numatytus Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 5 dalyje.

11Sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per šį teismą.

Proceso dalyviai