Byla eL2-469-371/2016
Dėl skolos priteisimo

1Šalčininkai

2Šalčininkų rajono apylinkės teismo teisėja J. B., rašytinio proceso tvarka susipažinusi su pareiškėjo AB „Ecoservice“ pareiškimu dėl skolos priteisimo,

Nustatė

3Pareiškėjas AB „Ecoservice“ pateikė teismui pareiškimą, prašydamas priteisti jo naudai iš skolininkės G. K. 21,03 Eur (dvidešimt vienas Eur 03 ct) patirtų nuostolių, 5 procentus metinių palūkanų už priteistą sumą nuo bylos iškėlimo teisme iki teismo įsakymo visiško įvykdymo, 3 Eur (trys Eur) žyminio mokesčio.

4Įvertinus pareiškimo turinį bei formą, nustatyta, kad jis neatitinka LR CPK 29 str. numatytų reikalavimų, nes pareiškime dėl skolos priteisimo nurodyta, kad skolininkės gyvenamoji vieta yra Pamiškės g., Medžiukų k., Jauniūnų sen., Širvintų r., LT-19156, todėl yra pagrindas atsisakyti priimti pareiškimą kaip neteismingą Šalčininkų rajono apylinkės teismui (LR ( - ) str. 2 d. 2 p.). Išaiškinti pareiškėjui, kad pareiškimą dėl skolos priteisimo jis gali paduoti pagal skolininkės gyvenamąją vietą, t. y. Širvintų rajono apylinkės teismui.

5Teismas, vadovaudamasis LR ( - ) str. 2 d. 2 p., 3 d.,

Nutarė

6Atsisakyti priimti pareiškėjo AB „Ecoservice“ pareiškimą dėl skolos priteisimo iš skolininkės G. K. kaip neteismingą Šalčininkų rajono apylinkės teismui.

7Išaiškinti pareiškėjui, kad jis gali kreiptis su pareiškimu dėl skolos priteisimo pagal skolininks gyvenamąją vietą, t. y. Širvintų rajono apylinkės teismui.

8Nutartis per septynias dienas nuo jos patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskruoju skundu Vilniaus apygardos teismui per Šalčininkų rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai